SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Black Shark 3 Pro 5G ovládol výkonnostný rebríček AnTuTu. Pred „druhým“ má enormný náskok

Ďalšia výkonnostná "beštia" od spoločnosti Xiaomi má byť predstavená už 3. marca 2020

Spoločnosť Xiaomi sa už pomaly ale isto chystá na predstavenie už 3. generácie herných smartfónov Black Shark, ktorých predstavenie je naplánované na 3. marca 2020. Tesne pred predstavením noviniek Xiaomi Black Shark 3 a Xiaomi Black Shark 3 Pro 5G sa na internete ale objavujú ďalšie zásadné informácie, ktoré by mohli nalákať nejedného záujemcu.

Historicky najvyššie skóre v rebríčku AnTuTu

Nie je žiadnou novinkou, že herné smartfóny patria už dlhé roky medzi najvýkonnejšie smartfóny dostupné na trhu. Inak tomu nebude ani v prípade smartfónov Xiaomi Black Shark 3 a Xiaomi Black Shark 3 Pro 5G. Najnovšie zverejnené informácie na portáli Gizmochina.com však naznačujú, že pripravovaný model Black Shark 3 Pro 5G sa nezaradí medzi najvýkonnejšie smartfóny, ale výkonnostné rebríčky doslova ovládne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako uvádza spomínaný portál, na výkonnostnom rebríčku AnTuTu bol nedávno objavený aj spomínaný vrcholný model Black Shark 3 Pro 5G, ktorý v rebríčku získal neuveriteľných 620 952 bodov. Určite treba spomenúť, že druhým v poradí je smartfón iQOO 3 so skóre 597 583 bodov, pričom tretiu priečku obsadil herný smartfón ASUS ROG Phone 2, ktorý v rebríčku AnTuTu získal skóre 507 051 bodov.

xiaomi black shark 3 pro 5g antutu
Zdroj: Gizmochina

Za zmienku určite stojí, že oba smartfóny na špičke výkonnostného rebríčka využívajú najmodernejší procesor Snapdragon 865, ktorý nájdeme aj v smartfónoch Galaxy S20, či Xiaomi Mi 10. Výkonnostný rozdiel oproti bežným smartfónom je však spôsobený vyššou pracovnou frekvenciou, ktorá bude v prípade smartfónu Black Shark 3 Pro 5G zrejme najvyššia spomedzi aktuálnej ponuky na trhu.

Všetky doposiaľ známe informácie o pripravovaných smartfónoch Xiaomi Black Shark 3 nájdete na našom webe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close