Sponzorovaný obsahZariadenia

Smartfón s FULL HD displejom, 3GB RAM a kovovým telom za menej ako 80€? Áno aj to sa dá!

Keď sa povie kov a FULL HD displej tak mnohých hneď napadne high-end zariadenie, ktoré je cenovo neprístupné pre väčšinu z nás. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v obchode GearBest.com kde je dostupný smartfón LeEco Letv, ktorý stojí aktuálne menej ako 80€. Akcia je však časovo limitovaná, preto vám odporúčame dlho neváhať.

Smartfón LeEco LeTv nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smartfón LeEco Letv ponúka veľký  5,5“ IPS FULL HD displej. Na prednej strane ďalej nechýba samozrejme ani predný fotoaparát, ktorý v tomto prípade disponuje 8MPx šošovkou s veľkosťou pixelov 1.4μm a clonaou f/2.2.

Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Čo sa týka zadnej kamery tak tá v tomto prípade ponúka 16MPx rozlíšenie, dvojtónový LED blesk, podporu technológie PDAF a clonu f/2.0. Nechýba ani podpora nahrávania 4K videí pri 30 FPS.

Leeco Letv zadna strana
Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Z hľadiska výkonu smartfónu ponúka špecifikácie výrazne drahších zariadení. Srdcom telefónu je procesor Qualcomm Snapdragon 652 s pracovným taktom až do 1,8GHz, ktorému sekunduje grafický čip Adreno 510, 3GB operačnej pamäte RAM a 32GB úložný priestor, ktorý však bohužiaľ nie je možné dodatočne rozšíriť.

Leeco Letv vykon
Zdroj: Youtube (ChinaMobileMag)

Z hľadiska konektivity nechýba ani podpora 4G sietí, USB – Type C rozhrania (v balení je dodávaná aj redukcia z USB Type – C na 3,5 jack), infračervené ovládanie pre spotrebiče, snímač odtlačkov prstov,  a podobne.

Smartfón aktuálne môžete na GearBeste zakúpiť za menej ako 80€ s možnosťou doručenia cez Priority Line (za príplatok necelé 2€), prostredníctvom ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napr. CLO či DPH.

Leeco Letv cena
Zdroj: vlastný

Smartfón LeEco LeTv nájdeš tu

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Geekyranjit), obrázky Yotube (ChinaMobileMag)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close