Sledujte výsledky zo športových zápasov naživo. Toto sú najlepšie Android aplikácie, ktoré by ste mali skúsiť

Pozrite si výber najlepších Android aplikácií určených na sledovanie športových výsledkov pomocou Vášho smartfónu.

sportove vysledky v android smartfone
Zdroj: Vosveteit.sk

Presné, rýchle a aktuálne. Tak tieto prívlastky vystihuje zoznam aplikácií nižšie. Pripravili sme si pre Vás totiž Android aplikácie, ktoré ponúkajú aktualizované výsledky zo športových podujatí.

Najlepšie aplikácie s aktualizovanými športovými výsledkami

FlashScore od eVysledky

Prvá aplikácia, ktorá vyčnieva nad konkurenciou je FlashScore. Ponúka totiž veľmi prehľadné rozhranie, ktoré je rozdelené do viacerých športových kategórií – od futbalu, cez hokej až po golf. V prípade každej kategórie zároveň vidíte koľko zápasov sa aktuálne hraje, ako aj to, koľko zápasov je naplánovaných. Aplikácia zároveň ponúka aj možností upozornení, napríklad na začiatok zápasu, jeho koniec, góly a podobne. Samozrejmosťou je aj prehľad ligových tabuliek, či rýchle prehľad Vašich zápasov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Aplikacie pre Android_online vysledky sportovych zapasov_flashscore.sk
Zdroj: Vosveteit.sk
Flashscore - športové výsledky
Flashscore - športové výsledky
Developer: FlashScore Slovakia
Price: To be announced

SofaScore

Ďalšia aplikácia, ktorá nám padla do oka je SofaScore. Pri prvom zapnutí na nás hoci zapôsobila chaoticky, ale po pár minútach nás presvedčila o opaku. Aplikácia, tak ako v prvom prípade, ponúka viacero športov rozdelených do kategórií, vrátane zoznamu jednotlivých líg v krajinách. Čo sa nám na aplikácií páči, je možnosť sledovania jednotlivých tímov alebo líg, vďaka čomu budete vždy informovaný, napríklad o nových zápasoch Vášho obľúbeného tímu, ako aj o výsledkoch. Aplikácia síce obsahuje o niečo  menej športov, ako to bolo v prvom prípade (pre náš región), ale obsahuje všetky hlavné, od futbalu, cez futbal, basketbal a ďalšie.

Android aplikacie_SofaScore_aplikacie na sledovanie sportovych vysledkov
Zdroj: Vosveteit.sk
Sofascore: Fussball Ergebnisse
Sofascore: Fussball Ergebnisse
Developer: Sofascore
Price: Free

365Score

Ďalšia aplikácia, ktorá stojí za vyskúšanie je 365Score. Aplikácia zo začiatku vyzerá o niečo zložitejšia, ale opak je pravdou. Umožňuje používateľom zvoliť si obľúbené tímy a ligy, a vytvoriť si tak vlastný športový kanál, kde budete mať pokope všetky informácie týkajúce sa zápasov. Okrem toho, aplikácia ponúka aj prehľad športového spravodajstva, ako aj videá, napríklad gólové momenty z futbalových zápasov.

Aplikacie pre Android_sportove_vysledky_365Score
Zdroj: Vosveteit.sk
Aktuálne výsledky - 365Scores
Aktuálne výsledky - 365Scores

Tipsport

Ďalšou aplikáciou potešíme hlavne fanúšikov slovenského hokeja, radi by sme Vám dali do pozornosti totiž oficiálnu aplikáciu Tipsport, ktorá ponúka podrobný prehľad týkajúci sa slovenskej hokejovej ligy. Nájdete v nej informácie od prebiehajúcich zápasov, cez ligové tabuľky, spravodajstvo, až po zaujímavosti týkajúce sa hokejistov.

Aplikacie na sledovanie sportovych vysledkov_Tipsport liga
Zdroj: Vosveteit.sk
Tipos Extraliga
Tipos Extraliga
Developer: APHK a.s.
Price: Free

Fortuna

Posledná aplikácia je zase aplikáciou našej najvyššej Futbalovej ligy Fortuna. Jedná sa o oficiálnu aplikáciu, ktorá ponúka kompletný prehľad týkajúci sa futbalovej ligy, vrátane športového spravodajstva so sústredením na futbal. Aplikácia zároveň umožňuje sledovanie všetkých udalostí týkajúcich sa Vášho obľúbeného tímu, od plánovaných zápasov, štatistik, až po to, ako sa mu darí v lige.

Android aplikacie_slovenka futbalova liga_fortuna
Zdroj: Vosveteit.sk
Fortuna Liga
Fortuna Liga
Developer: eSports.cz
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre