APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Skype UWP pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal väčšiu aktualizáciu, prináša nové funkcie a zopár vylepšení

Do obchodu Microsoft Store sa pomaly ale isto dostáva nová aktualizáciu pre aplikáciu Skype UWP, ktorá je určená pre operačný systém Windows 10 a Windows 10 Mobile. Táto aktualizácia bola už pred mesiacom sprístupnená pre Windows Insiderov v okruhu Release Preview Ring, no medzi bežných používateľov sa dostáva až teraz.

Súčasťou najnovšej aktualizácie pre Skype na Windows 10 dekstopy a smartfóny, sú nové reakcie, napríklad ako ukazovanie prostredníka (ktoré dobre poznáme z klasickej appky Skype) alebo sedenie vonku a mnoho ďalších. Prostredníctvom tejto aktualizácie bola pridaná aj nová funkcia/možnosť, vďaka ktorej konečne dokážete definitívne odstrániť konverzácie z aplikácie Skype. Doteraz sa konverzácie dali iba skryť, no nikdy neboli definitívne odstránené. Kvôli pridaniu tejto novej možnosti bola z aplikácie odstránená doterajšia funkcia skrývania konverzácií. Zmenou prešiel aj horný navigačný panel, v ktorom po najnovšej aktualizácií nájdete vašich online priateľov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: windowslatest.com

Ďalšou zmenou v aplikácií je aj úvodná obrazovka pri zapnutí aplikácie. Tá po dlhšom čase prichádza s miernym refreshom. Druhou odstránenou funkciou po skrývaní konverzácií je pridávanie skupinových konverzácií do obľúbených. Microsoftu sa táto možnosť zrejme nepáčila (bohvie prečo). Ako posledné stoja za zmienku bežné odstránenia chýb a všeobecné vylepšenia v aplikácii.

Číslo verzie aplikácie Skype UWP by sa malo vďaka tejto aktualizácií zmeniť na 12.4.716.0 a aktualizácia by mala byť už teraz dostupná priamo z obchodu Microsoft Store. Pokiaľ máte vypnuté automatické sťahovanie aktualizácií, alebo ešte nemáte nainštalovanú aplikáciu Skype, môžete použiť tlačidlo nižšie.

Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close