Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Skladací dron MJX Bugs 7, ktorý konkuruje aj overeným modelom od DJI, aktuálne kúpiš za skvelú cenu

Skvelý skladací dron so špičkovou 4K kamerou a váhou iba 245 gramov aktuálne kúpiš už za 107,99 eur aj s dopravou

Spoločnosť MJX je už roky vo svete dronov známa najmä svojimi dostupnými, no za to stále naozaj kvalitnými dronmi, ktoré spájajú najlepšie technológie pre začiatočníkov a pokročilých letcov s naozaj nízkou finálnou cenovkou. Na trh sa len nedávno objavil ďalší zaujímavý dron, ktorý by určite nemal ujsť oku žiadneho nadšenca do dronov, poprípade nováčikovi, ktorý by sa chcel do tohto sveta „ponoriť“. 

Dron MJX Bugs 7 B7 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nový MJX Bugs 7 B7

Drony MJX Bugs 7 B7 prichádza na trh so špičkovým CMOS senzorom so 4K rozlíšením ako pre video, tak aj pre fotografie. Pri natáčaní videa môžete počítať so zachytávaním 16 snímkov za sekundu, čo je pre natáčanie videa pri jasnom a neveternom počasí úplne postačujúce. V prípade horších poveternostných podmienkoch sa však určite bude hodiť aj režim natáčania v 2,5K rozlíšení pri 25 snímkoch za sekundu

mjx bugs 7 2
Zdroj: TomTop

Silnou stránkou dronu MJX Bugs 7 B7 je jeho kompaktnosť a skladací dizajn. Vďaka rozmerom v zloženom stave iba 14 x 7,5 x 5,5 cm a váhe iba 245 gramov ho zmestíte naozaj kdekoľvek, aj do toho najmenšieho ruksaku, či tašky na plece. 

mjx bugs 7
Zdroj: TomTop

Jeho ďalšou výhodou je aj dostupnosť viacerých inteligentných funkcií, ktoré pomáhajú nie len začiatočníkom, ale aj skúseným pilotom a to najmä pri vytváraní ideálnych fotografií a videí. Určite spomenieme funkcie ako nasledovanie vybraného objektu či osoby, obtáčanie okolo vybratého objektu, či vytvorenie trasy iba ťuknutím na obrazovku smartfónu

Dolet až do vzdialenosti 300 metrov

mjx bugs 7 3
Zdroj: TomTop

Ako väčšina dronov na trhu, aj MJX Bugs 7 B7 umožňuje jeho ovládanie prostredníctvom kompaktného ovládača, na ktorý môžete uchytiť aj váš smartfón. Samotný ovládač s uchyteným smartfónom pritom dokáže komunikovať s dronom až do vzdialenosti 300 metrov, aj v prípade prenášania živého obrazu na displej smartfónu. 

MJX Bugs 7 B7 sa pýši aj pomerne dobrou výdržou batérie a to aj napriek štvorici výkonných motorov. Tie dokážu v spolupráci s LiPo batériou s kapacitou až 1 500 mAh „vyžmýkať“ zhruba 15 minút letu vo vzduchu. Na vytvorenie bežných záberov okolia takáto hodnota úplne postačuje, no ak patríte medzi náročnejších, určite siahnite po balení s väčším množstvom batérií. 

Dron MJX Bugs 7 B7 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Dron MJX Bugs 7 B7 sa síce na trhu nachádza iba zhruba 2 mesiace, no už aj za túto dobu dokázal zraziť svoju cenovku na naozaj neuveriteľne nízku hodnotu, samozrejme, pri pohľade na jeho špecifikácie. Konkrétne, na e-shope TomTop.com ho môžete už dnes zakúpiť za skvelých 107,99 eur, pričom v cene je už započítaná doprava z nemeckého skladu, tradične, bez akéhokoľvek cla, či DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close