Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Skladací dron CSJ S161 Mini Pro – skvelá dostupná alternatíva so 4K obrazom pre začiatočníkov a 3 batériami!

Unikátnu zábavku pre začiatočníkov si aktuálne môžeš kúpiš za skvelých 56,94 eur s tromi batériami v balení

Pokukávate po svojom prvom drone, no zároveň nechcete zbytočne vyhodiť zbytočné desiatky eur za dron, s ktorým nemôžete aspoň natočiť poriadne zábery v 4K rozlíšení? Ak áno, skladací dron CSJ S161 Mini Pro je najlepšou alternatívou a aktuálne ho kúpite v skvelom balení s tromi batériami za 56,94 eur. Samozrejmosťou je bezplatná doprava (Free Duty Shipping) z čínskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo a DPH navyše.

CSJ S161 Mini Pro Drone 4K

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

4K dron CSJ S161 Mini Pro

csj s161 mini pro č
Zdroj: TomTop
  • Špičkový fotoaparát – dron sa vyznačuje skvelým fotoaparátom, ktorý umožňuje snímanie fotografií v rozlíšení 4096 x 3072 pixelov a nahrávanie videa v rozlíšení 3840 x 2160 pixelov pri snímkovacej frekvencii 20 fps.
  • Priamy prenos obrazu prostredníctvom Wi-Fi pripojenia priamo do vášho smartfónu v HD rozlíšení.
  • Fotoaparátu neujde vôbec nič – vďaka nastaviteľnému uhlu v rozpätí až 180 stupňov zachytíte naozaj všetko. Možnosťou je aj nahrávanie videa pomocou spodného, primárne navádzacieho fotoaparátu s HD rozlíšením.
  • Skvelá výdrž vďaka 3 batériám v balení – ak plánujete dlhší výlet, balenie s 3 batériami je skvelá voľba. Kapacita 1600 mAh totižto zabezpečuje výdrž až po dobu 12 minút, čiže s tromi batériami sa môžete zabávať až viac ako pol hodinu.
  • Maximálna vzdialenosť od ovládača až 150 metrov bohato postačuje na vytváranie amatérskych záberov na dovolenke.
  • Inteligentné funkcie – s jeho ovládaním nemá problém ani ten najväčší amatér. Inteligentné automatizované funkcie uľahčujú proces pristávania a vzlietania, ako aj nahrávanie osôb, či objektov.
  • Skladacia konštrukcia umožňuje jednoduché a rýchle prenášanie v naozaj akomkoľvek batohu, či menšej taške.
csj s161 mini pro 2
Zdroj: TomTop

Skvelý skladací dron CSJ S161 Mini Pro nájdete v najvýhodnejšej ponuke na e-shope TomTop.com za 56,94 eur s bezplatnou dopravou bez ďalších poplatkov ako clo a DPH a s tromi batériami v balení.

Dron so 4K kamerou a 3 bateriami
Zdroj: Vosveteit.sk

CSJ S161 Mini Pro Drone 4K

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close