Technológie

„Selfie“ ako ho nepoznáte. Týto ľudia za vysnenú fotku zaplatili pridraho

Zhruba rok dozadu pri americkom meste Denver havarovalo malé lietadlo pri ktorej zahynul pilot a jeden pasažier. Ich smrť však nezapríčinil zlý technický stav lietadla, ani nevyhovujúce počasie, ale „Selfie“. Komisia, ktorá mala na starosti vyšetrovanie zverejnila správu, v ktorej informovali o priebehu nehody. Vďaka kamere GoPro, ktorá bola nainštalovaná v kabíne pilota inšpektori zistili, že počas letu pilot letel nízko pri zemi aby chytil signál na mobil, pričom si fotil „Selfiečka“, ktoré vešal na Instagram.

cessna-150-640x481

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Selfie stálo život aj mladú poľskú študentku, ktorá sa po náročnom štúdiu chcela odfotiť na moste Puente de Triana v Španielsku, avšak z neznámych dôvodov stratila rovnováhu a spadla na betónové podpory mostu, čo sa jej stalo osudným.

most-sylwia-640x427

Ďalším smutným prípadom kedy „Selfie“ zohralo hlavnú úlohu sa odohral v Cabo da Roca (Portugalsko),kedy mladý manželský pár sa pri fotení autoportrétu pošmyklo a padlo z útesu.

selfie_Lee_Thompson

A na záver aby sme nezakončili tento krátky článok tak tragicky, pozrite si krátke video, ktoré zachytáva jedného „blázna“ (alebo blbca?) pri fotení „Selfiečka“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close