ANDROIDZariadenia

Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať!

Ak sme si mysleli, že dnešné smartfóny sú technológiami už naozaj ďaleko, a že nás v podstate už nič neprekvapí, tak opak je pravdou. To dokazuje aj najnovší patent Samsungu, ktorý odhaľuje smartfón s veľmi tenkými rámčekmi okolo predného displeja a dokonca tento smartfón ponúkne displej aj na zadnej strane. Čaká nás teda ešte len skutočná revolúcia smartfónov?

Samsung
Zdroj: phonearena.com

Samsung môže byť medzi prvými, kto predstaví smartfón bez rámčekov

Novo podaný patent Samsungu ukazuje skutočne veľmi zaujímavý smartfón. Je veľmi pozoruhodné, že Samsung pritom nie je prvý, kto by chcel použiť displej aj na zadnej strane. S takýmto funkčným riešením prišla spoločnosť Meizu pri svojom špičkovo vybavenom smartfóne Meizu Pro 7. Už tento smartfón totiž ponúka na zadnej strane displej, ktorý vie ukazovať rôzne informácie. Samsung však pravdepodobne pôjde ešte ďalej a namiesto nejakého veľmi malého displeja, ponúkne väčšiu obrazovku, ktorá predsa môže zobraziť viac informácií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Je dôležité povedať, že aktuálny patent od Samsungu ešte nehovorí, že sa skutočne aj takého smartfónu raz dočkáme. Na svete máme veľké množstvo patentov na rôzne technologické produkty, ktoré sme v realite nikdy v takej podobe nemali. Isté však je, že sa Samsung aktuálne s takýmto konceptom pohráva a možno sa spoločnosti skutočne podarí nájsť využitie zadného displeja a budúce vlajkové smartfóny ponúknu veľmi podobné riešenie.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: pexels.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close