Samsung predstavuje nový smartfón z kategórie odolných. Toto je nový XCover 4s, ktorý sa na Slovensku začne predávať od júla

Samsung XCover4s
Zdroj: tlačová správa

Spoločnosť Samsung prostredníctvom tlačovej správy oficiálne oznámila, že predstavuje nový smartfón z kategórie odolných. Reč je konkrétne o modely Samsung XCover 4s.

„Spoločnosť Samsung sa snaží zabezpečiť užívateľom čo možno najlepší zážitok bez ohľadu na to, v akých podmienkach pracujú,“ uviedol Tomáš Balík, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak a dodal: „XCover 4s je toho dokonalým príkladom; spája v sebe inovácie spoločnosti Samsung s robustným dizajnom, ktorý ľuďom, ktorí sa pohybujú v extrémnych podmienkach, umožní maximálne využiť ich zariadenie.“

XCover 4s ako môžete vidieť vracia na trh „hardwarové tlačidlá“, ktoré sú neoceniteľným v drsnejších pracovných podmienkach. Okrem toho telefón disponuje IP68 certifikáciou čo znamená, že telefón je odolný voči vniknutiu vody pri jeho ponorení do hĺbky 1,5 metra po dobu 30 minút, ako aj voči vniknutiu prachu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Samsung XCover4s_B2C_F04_Touch-Screen_PC(1)
Zdrojh: tlačová správa

Z hľadiska hardwaru smartfón ponúka procesor Exynos 7885 (2x Cortex-A73 1,6 GHz + 6x Cortex-A53 1,6 GHz) v kombinácii s 3GB RAM a 32GB úložným priestorom, ktorý je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty o ďalších 512GB. Smartfón je poháňaný batériou s kapacitou 2 800mAh. Ďalej, vo výbave nájdeme hlavný fotoaparát s rozlíšením 16MP a clonou f/1,7, ktorý dopĺňa selfie kamera s rozlíšením 5MP a clonou f/2,2.

Samsung XCover4s_B2C_F05_Camera_PC(1)
Zdrojh: tlačová správa

 

Technické špecifikácie nového smartfónu Galaxy XCover 4s:

Displej 5,0” HD TFT

* Rozmer obrazovky je stanovený na základe uhlopriečky ideálneho obdĺžnika bez prihliadnutia na zaoblenie rohov

Fotoaparát Predný / zadný: (hlavný) 16 Mpx f/1,7

(predný) 5 Mpx f/2,2

Telo 145,9 x 73,1 x 9,7 mm
Aplikačný procesor Lassen-O (osemjadrový, 2 x 1,6 GHz + 6 x 1,6 GHz)
Pamäť 3 GB RAM

32 GB vnútorné úložisko

Micro SD Podporovaných až 512 GB
Batéria 2 800 mAh vyberateľná

* Typická hodnota potvrdená testami v podmienkach nezávislého laboratória. Menovitá (minimálna) kapacita je nižšia. Ďalšie informácie získate na adrese www.samsung.com.

 

Samsung XCover4s XCover4s_B2C_F03_Display_PC(1)
Samsung XCover4s_B2C_F05_Camera_PC(1)

Prejdime k cene zariadenia, tá by mala podľa oficiálnych správ začínať na úrovni 249€. Smartfón bude na Slovenskom trhu dostupný od začiatku júla, teda už o 2 tyždne.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre