SamsungSpravodajstvo

Samsung predstavil počas CES 2020 chytrú televíziu s prívlastkom “Stena”. Pravdepodobne by ste ju len ťažko zmestili do obývačky

Spoločnosť Samsung predstavila pravdepodobne najväčšiu chytrú televíziu na svete určenú pre domácnosť. „The Wall“ má obrazovku veľkú 293“.

Keď príde reč na chytré televízie, tak väčšina z nás sa pozerá po televízore s veľkosťou okolo 50 až 70“. Táto veľkosť je však malou, oproti tomu, čo predstavila spoločnosť Samsung počas CES 2020. Portál metro.co.uk upozorňuje na predstavenie televízie, ktorá vyčnieva, dovolíme si povedať, že nad bežnou konkurenciou. Dôvodom je, že je veľká 292“,. Inými slovami, obrazovka má 7,4 metra.

„Stena“

Už asi každému je jasné, prečo tento televízor dostal prívlastok „Stena“, je totiž gigantickou a pravdepodobne v prípade väčšiny domácnosti, by zabrala kompletne celú stenu. Spoločnosť okrem tohto obrovského televízora predstavila aj jeho menšie verzie. Konkrétne hovoríme o televízoroch s veľkosťou obrazoviek  od 88“ do 150“ (pozn. redakcie: menšie verzie televízorov ponúkajú  4K rozlíšenie). Vnútorná šírka týchto televízorov je 30 milimetrov a LED moduly podľa popisu by mali disponovať životnosťou do 100 000 hodín, čo predstavuje približne 11,5 roka neustáleho používania. Ako môžete vidieť na videu nižšie, tak hrany displeja obrazovky sú minimálnymi. Okrem toho, rozlíšenie 293″ displeja chytrej televízia  by malo byť 8K, čo sa vzhľadom však na veľkosť obrazovky dalo aj očakávať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Televízor už asi ako tušíte, nebude pre každého. Okrem toho, že budete potrebovať obrovské priestory, aby ste ju vedeli plnohodnotne využiť, tak ide aj o drahú záležitosť. Portál metro.co.uk píše, že stáť by mal 99-tisíc dolárov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close