SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S22 Ultra: Pozrite sa na prvé reálne fotografie tohto pripravovaného smartfónu

Na internet sa dostali snímky zariadenia Galaxy S22 Ultra. Prichádza s nimi známy leaker informácií Jon Posser, ktorý odhaľuje i ďalšie vlastnosti telefónu.

Spoločnosti Samsung sa v posledných dňoch dostalo extra pozornosti. Dôvodom je najmä začatie distribúcie aktualizácie One UI 4.0 pre prvé smartfóny a to už aj v našom regióne. Medzi prvými zariadeniami, ktoré dostanú novú nadstavbu založenú na Androide 12, patria zariadenia z produktovej rady Galaxy S21. Najnovšie sa do pozorností médií dostáva nadchádzajúca generácia týchto modelov smartfónov.

Objavili sa prvé reálne fotografie zariadenia S22 Ultra

Len pár dní dozadu sme mohli vidieť snímku ochranného sklíčka pripravovaného zariadenia S22 Ultra, ktorá odhalila, že pripravovaný vlajkový model smartfónu bude niesť dizajnové črty smartfónov Note.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovšie sa do pozornosti dostávajú prvé reálne fotografie zariadenia, na ktoré poukazuje známy leaker informácií Jon Prosser. Ten prostredníctvom svojej stránky frontpagetech.com zdieľal niekoľko fotografií, na ktorých údajne môžeme vidieť pripravovaný model telefónu Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra_na prvych snimkach_1
Zdroj: frontpagetech.com

Ako môžete vidieť nižšie, tak fotografie odhaľujú, že pole kamier, ktoré sú umiestnené v zadnej stene zariadenia, nebude mať takzvaný „ostrov“, ako už bolo uvedené v iných únikoch a namiesto toho zostane každý modul fotoaparátu samostatný. Rovnako treba uviesť aj to, že Posser odhaľuje i ďalšie vlastnosti senzorov fotoaparátu. Hovorí, že hlavný kamerový modul bude mať údajne 108MP, ďalej, prítomný bude i 12MP ultraširokouhlý snímač a 10MP teleobjektív spolu s 10MP teleskopickým senzorom.

Samsung Galaxy S22 Ultra_na prvych snimkach_2
Zdroj: frontpagetech.com

Publikované fotografie rovnako odhaľujú i prítomnosť dotykové pera S Pen, čo naznačuje, že v zariadení S22 Ultra, bude pravdepodobne žiť o produktová rada smartfónov Note, ktorej Samsung v minulosti vystavil stopku.

Samsung Galaxy S22 Ultra_na prvych snimkach_3
Zdroj: frontpagetech.com

V závere musíme dodať, že sa očakáva, že nová produktová rada S22 bude oficiálne spoločnosťou Samsung predstavená vo februári 2022. Pevne však veríme, že sa podarí spoločnosti udržať, ak nie väčšinu, tak aspoň časť pripravovaných funkcií ale i vlastnosti pod rúškom tajomstva.

Ako sa vám pozdáva nový pripravovaný model smartfónu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close