Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

S 3D tlačiarňou Alfawise U20 dokáže divy aj úplný amatér! Nezmeškaj unikátnu akciu a začni s 3D tlačou už zajtra

Ešte stále nemáš doma 3D tlačiareň? Tak na čo ešte čakáš? Kúpa prvej 3D tlačiarne nebola ešte nikdy výhodnejšia. S tlačiarňou Alfawise U20 dokážeš naozaj divy a vôbec nevadí, že si 3D tlačiareň nikdy neobsluhoval. Na svoje si ale zároveň prídu aj skúsení jedinci, ktorí tlačiareň využívajú na dennej báze. 

Ešte väčšie projekty

Väčšina lacnejších 3D tlačiarní obmedzuje svojich majiteľov na menšie rozmery tlače, ktoré sú naozaj limitujúcim faktorom. S touto tlačiarňou sa ale obmedzovať nemusíte. Maximálny rozmer výtlačku je až 300 x 300 x 400 mm, takže núdza o priestor určite nebude. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
alfawise u20 3d tlaciaren velkost_opt
Zdroj: Gearbest.com

Presná tlač

Výtlačky s tlačiarňou Alfawise U20 sú naozaj vynikajúce najmä vďaka presnej tlačovej dýze s priemerom 0,4mm, presným zarovnaním, a v neposlednom rade nadpriemernej rýchlosti až 150 mm/s. O ochranu výtlačkov, ako aj tlačiarne sa stará viacero snímačov, ktoré nie len sledujú možné vytečenie vlákna, vyrovnávajú tlačiacu hlavu, ale aj zaručujú pokračovanie tlače v prípade výpadku elektriny. 

Jednoduché ovládanie a skladanie

Ako sme už spomínali, tlačiareň je výbornou voľbou aj pre úplných amatérov. Poskladanie tlačiarne totižto zvládne úplne každý, pričom to trvá zhruba iba 5 minút. S ovládaním tlačiarne nebude taktiež žiadny problém, keďže všetky potrebné informácie o tlači, ako aj funkcie a možnosti, nájdete na 2,8-palcovom dotykovom displeji. 

Ďalšie dôležité informácie:

  • Silná konštrukcia z hliníkovej zliatiny
  • Maximálna teplota lôžka 100°C
  • Maximálna teplota tlačovej dýzy 250°C
  • Možnosť pracovať s vláknami PLA, ABS, PVA, PP, atď.
  • Možnosť offline tlače z pamäťovej karty
  • Hrúbka vrstvy 0,1-0,4 mm
  • Presnosť polohovania osi XY: 0,012 mm
  • Presnosť polohovania osi Z: 0,004 mm

3D tlačiareň Alfawise U20 je momentálne dostupná na partnerskom e-shope Gearbest.com za vynikajúcich 253,93 eur so započítanou dopravou aj položkou Shipping guarantee (voliteľné). Pre zrazenie cenovky treba uplatniť zľavový kupón GBU20SPL. Tlačiareň je pritom dodávaná priamo z českého skladu (Fast-23), takže môžete počítať s naozaj rýchlou dopravou. Vďaka doprave z českého skladu sa taktiež vyhnete poplatkom ako CLO či DPH. 

3D tlačiareň Alfawise U20 nájdeš na Gearbest.com PS: nezabudni na zľavový kupón 

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Gearbest)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close