Xiaomi

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S50 je opäť raz dostupný so skvelou cenovkou

Xiaomi Roborock S50 je druhou generáciou robotických vysávač od čínskej spoločnosti Xiaomi, ktorá opäť láka skvelou cenou.

Zametanie a  umývanie podlahy je otravou. O tom by vedeli hovoriť hlavne naše nežnejšie polovičky. Ak by ste sa chceli vyhnúť tejto činnosti, tak máte dve možnosti, buď to niekto spraví za Vás čo z pravidla je nákladné alebo druhou možnosťou je investovanie do robotického vysávača. S prvou variantou Vám nevieme pomôcť, ale s tou druhou áno – XIAOMI MIJIA ROBOROCK S50.

XIAOMI  ROBOROCK S50 ROBOT. PS: nezabudnite na zľavový kupón „3E5LGVCY“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Roborock S50

Aktuálne by sme Vám radi dali do pozornosti prebiehajúcu akciu na robotický vysávač XIAOMI MIJIA ROBOROCK S50, ktorý je dostupný za jednu z najlepších výpredajových cien – 360.76 €  (za podmienky využitia kupónu „3E5LGVCY“ . Kupón je však platný len pre prvých desať zákazníkov)  spolu aj s poštovným a  čerešničkou na torte je jeho dostupnosť v  EU sklade s doručením do 7 pracovných dní čo znamená, že sa vyhnete doplácaniu CLA a  prípadného DPH.

Xiaomi Mijia Roborock S50 produktova fotografia_2-min
Zdroj: produktová fotografia

Roborock S50 je inteligentný vysávač, ktorý dokáže okrem povysávania aj umyť pohľadu. Vysávač pri „prvom“ prejazde bytom ho povysáva a  následne pri druhom kolečku do roboty zapojí mop, ktorým ho aj vyumýva. Tento robotický vysávač vyumýva každý časť bytu. Disponuje totiž 360 stupňovým senzorom, ktorý umožňuje zoskenovať miestnosť 1800-krát za sekundu. Výsledkom je, že dokáže v  reálnom čase meniť smer jazdy a to tak, aby čo najefektívnejšie vyčistil podlahu. Celkovo disponuje až 13 senzormi, napríklad senzorom detekcie schodov,  kobercov, zodvihnutia, kompasom či SLAM navigáciou.

Xiaomi Mijia Roborock S50 produktova fotografia_4-min
Zdroj: produktová fotografia

Vysávač sa ďalej chváli špeciálnym filtrom, ktorý je založený na rastlinnom bionickom princípe. Pričom je ho možné čistiť vodou. Robot ďalej disponuje veľkou batériou s  kapacitou 5200mAh a  vysokým výkonnom 2000Pa, vďaka ktorému si poradí so všetkými nečistotami dokonca aj s korálkami, malými drievkami a podobne, ktoré na svojej ceste stretne. Vysávač dokáže aktívne pracovať približne 2.5 hodiny na jedno nabitie.

Xiaomi Mijia Roborock S50 produktova fotografia_3-min
Zdroj: produktová fotografiac

Samozrejmosťou je aj možnosť prepojenia vysávača s aplikáciou Mi Home, ktorá umožňuje napríklad plánovanie vysávania, sledovanie progresu a  podobne.

 

Ak Vás vysávač zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie. Mimochodom, odporúčame sa Vám poponáhľať, akcia totiž bude aktívna len  niekoľko nasledujúcich dní a to len pre 10 zákazníkov.

XIAOMI  ROBOROCK S50 ROBOT. PS: nezabudnite na zľavový kupón „3E5LGVCY“

 

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close