Sponzorovaný obsahXiaomi

Redmi TV Speaker – ozvučenie celej obývačky pre ešte lepší zážitok z filmov doslova „za babku“

Posuň pozeranie filmov a seriálov na úplne inú úroveň s reproduktorom Redmi TV Speaker, ktorý ti ponúkne maximálny audio zážitok.

Bleskové výpredaje na stále populárnejšom zahraničnom e-shope TomTop.com sú v plnom prúde a najnovšie sa šťastena obrátila aj na jeden z najpopulárnejších domácich reproduktorov Redmi TV Speaker, ktorý posunie tvoja audiovizuálny zážitok na úplne inú úroveň. Cenovka tohto populárneho a dostupného reproduktora klesla po pomerne dlhom čase a to hneď na skvelých 39,99 eur! Pri objednávke však poteší nie len nízka cena, ale aj bezplatná doprava z nemeckého skladu. Doručenie je tak expresne rýchle a zároveň sa vyhneš aj dodatočným poplatkom ako clo a DPH.

Dokonalé ozvučenie obývačky za pár eur

xiaomi redmi tv speaker
Zdroj: TomTop

Domáci reproduktor Redmi TV Speaker môžeme bezproblémovo zaradiť do kategórie mimoriadne kompaktných TV reproduktorov. Celá repro sústava pozostáva z jedného reproduktoru s rozmermi iba 78 x 6,4 x 6,3 cm. Reproduktor tak pohodlne zmestíš aj na menší TV stolík, skrinku alebo priamo na stenu pod televízor. Milovníkov moderného dizajnu však určite poteší aj táto prednosť. Vďaka minimalistickému čiernemu dizajnu s matným kovovým zvrškom totižto reproduktor bezproblémovo zapadne do akejkoľvek domácnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi redmi tv speaker rozmery
Zdroj: TomTop

Základom domáceho reproduktoru Redmi TV Speaker je dvojica plnefrekvenčných reproduktorov s výkonom až 30W. Zabezpečené je tak dokonalé ozvučenie celej obývačky, napríklad pri pozeraní filmov, seriálov alebo dokonca pri hraní hier a počúvaní hudby. Jeho veľkou prednosťou je ale nie len hardvérová výbava, ale aj pokročilý softvér. Reproduktor je totižto vybavený špičkovým softvérom so špeciálnym akustickým algoritmom. Ten sa stará práve o dokonalé šírenie zvuku aj do tých najodľahlejších častí miestnosti, v ktorej je reproduktor umiestnený.

Jednoduchá pripojiteľnosť s akýmkoľvek zariadením v domácnosti

xiaomi redmi tv speaker konektivita
Zdroj: TomTop

Jednou z najväčších predností reproduktoru Redmi TV Speaker je však mimoriadne dobrá pripojiteľnosť, čo vyzdvihuje drvivá väčšina zákazníkov. Reproduktor pohodlne prepojíš s akýmikoľvek zariadeniami v domácnosti, či už hovoríme o smartfóne, notebooku, modernej inteligentnej TV alebo bežnej starej TV. Prítomné sú totižto klasické formy audio pripojenia v podobe AUX a SPDIF. Tie však dopĺňa bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0 eliminujúce oneskorenie audio stopy z vysielaného zariadenia.

Ako sme už spomínali v úvode, reproduktor Redmi TV Speaker je na e-shope TomTop.com momentálne dostupný za parádnych 39,99 eur! Už tradične je k dispozícii bezplatná doprava z nemeckého skladu. Tešiť sa tak môžeš na expresne rýchle doručenie už do 5 pracovných dní od odoslania objednávky. Obrovskou výhodou objednávky z akéhokoľvek EÚ skladu je aj fakt, že sa vyhneš poplatkom ako clo a DPH.

Black Friday na TomTop.com je v plnom prúde!

Pokukávaš po inom type tovaru? Neváhaj a prezri si čo najrýchlejšie ponuku na e-shope TomTop.com! Výpredaje Black Friday sú v plnom prúde a na zozname zliav nájdeš desiatky populárnych produktov s historicky najnižšou cenovkou. Využiť môžeš zľavové kupóny, bleskové časovo obmedzené výpredaje a kopu bezplatných darčekov pri vybraných objednávkach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close