SpravodajstvoXiaomi

Redmi K30 Pro: Pozrite si prvé reálne fotografie zariadenia, na ktoré mnohí z nás čakajú

Na internete sa objavili vôbec prvé fotografie zariadenia Redmi K30 Pro, ktoré odhaľujú kamerový modul, výstup pre slúchadlá a 64MP kameru.

Redmi K30 Pro je smartfón, ktorý by mal byť predstavený ešte v priebehu tohto mesiaca. Mnohí z nás majú vysoké očakávania od tohto zariadenia. Malo by totiž ísť o relatívne cenovo dostupný smartfón, ktorý by mal ponúknuť nadpriemerné špecifikácie.

V priebehu včerajšieho dňa sa na internete objavilo viacero reálnych fotografií zariadenia. Na prvej z fotografií nižšie, môžete vidieť zadnú stenu spolu s kamerovým modulom, v ktorom sú 4 kamery usporiadané do štvorca. Okrem toho, pod modulom nájdeme LED diódu a logo 5G.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi K30 Pro
Zdroj: Twitter (XiaomiMishka)

Ďalšie fotografie, ktoré boli zachytené na prvý pohľad ukazujú menej, smartfón je totiž schovaný v obale. Opak je však pravdou. Pri hlbšom pozretí na fotografie môžete vidieť jednak to, že hlavná kamera disponuje 64-megapixelovým snímačom (očakáva sa senzor Sony IMX686, ktorý nájdeme aj v ostatných zariadeniach tohto modelového radu), tak vo vrchnej časti je výstup pre slúchadlá a zároveň sa potvrdzuje aj vysúvacia predná selfie kamera.

Redmi K30 Pro_kamerovy modul (1)
Zdroj: gsmarena.com

Ďalšou zaujímavosťou je, že generálny riaditeľ spoločnosti Redmi, Lu Weibing, v týchto dňoch publikoval na sociálnej sieti Weibo status, ktorý prezrádza ďalšiu vlastnosť zariadenia. Nižšie môžete vidieť status, v ktorom nie je zaujímavý obsah, ale to, z akého zariadenia bol publikovaný – Redmi K30 Pro zoom version. Znamená to, že spoločnosť s veľkou pravdepodobnosťou predstaví minimálne 2 varianty zariadenia K30 Pro.

Lu Weibing_status_weibo_odkryva verziu zariadenia Redmi K30 Pro zoom
Zdroj: gsmarena.com

Očakáva sa, že zariadenie ponúkne 4 700mah batériu s podporou rýchleho nabíjania do 33W. Okrem toho, smartfón by mal byť poháňaný procesorom Qualcomm Snapdragon 865 s podporou 5G.

via gsmarena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close