Redmi K20 Pro dostane harvérový upgrade. Už zajtra bude predstavená jeho vylepšená verzia

Redmi sa chystá predstaviť vylepšenú verziu zariadenia Redmi K20 Pro, ktorá by mala dostať 512GB úložný priestor, a pravdepodobne aj procesor Snapdragon 855 Plus.

Redmi K20 Pro displej (1)
Zdroj: Youtube (Majster Pirzu.)

Spoločnosť Redmi niekoľko mesiacov dozadu oficiálne predstavila produktovú radu zariadení Redmi K20. Jednalo sa konkrétne o dva smartfóny K20 a K20 Pro. Obom prischla prezývka “zabijak vlajkových lodí”. Posledné týždne sa dlho špekulovalo, že spoločnosť plánuje predstaviť produktovú sériu zariadení K30, k tomu však s veľkou pravdepodobnosť nepríde. Najnovšie, spoločnosť Redmi zverejnila poster, v rámci ktorého informuje verejnosť, že už zajtra predstaví vylepšenú verziu smartfónu Redmi K20 Pro Exclusive Edition. Podľa oficiálnych informácií, príde s 512GB úložným priestorom. Neoficiálne informácie hovoria aj o novom procesore Qualcom Snapdragon 855 Plus. Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Redmi K20 Pro 512GB (1)
Zdroj: Weibo (Xiaomi)

Redmi K20 Pro Exlusive Edition bude tak 2. smartfónom od spoločnosti Xiaomi, ktorého interný úložný priestor bude 512GB (pozn. redakcie: rovnaký úložný priestor ponúka zariadenia Xiaomi Black Shark 2). Pracovná frekvencia procesora Qualcomm Snapdragon 855 Plus je 2,96GHz a ponúka o 15% viac výkonu ako svoj predchodca. Lu Weibing, CEO spoločnosti Redmi hovorí, že zajtra predstavený smartfón dosiahol v AnTuTu skóre 473-tisíc bodov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi K20 Pro ponúka 6,39” FULL HD+ AMOLED displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov. Z pohľadu hardvéru ponúka 8GB RAM a úložný priestor až do 256GB. Zároveň zariadenia disponuje trojitou kamerou umiestnenou v zadnej stene smartfónu. Konkrétne 48-megapixelovým hlavným snímačom, ktorý je doplnený o 8 a 13-megapixelové snímače. V prípade selfie kamery, ktorá je riešená vysúvacím mechanizmom, zariadenie disponuje 20-megapixelovým snímačom.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre