SpravodajstvoXiaomi

Qualcomm prezrádza, že ich čip s podporou eSIM nájdeme v hodinkách AMAZFIT. Predstavené majú byť už v najbližší pondelok

Budúci týždeň bude z pohľadu nových produktov z kuchyne Xiaomi a ich dcérskych spoločností bude skutočne zaujímavým. Hoci aktuálne máme potvrdené predstavenie len Xiaomi Mi Band 4 náramku, tak vďaka online obchodu GeekBuying.com vieme, že bude predstavený pravdepodobne aj smartfón Xiaomi Mi 9T/PRO. Nebude sa však jednať o nové zariadenie, ale o prezlečený smartfón Redmi K20/PRO.

O to viac nás teší, že pri vyššie spomínaných zariadeniach sa nejedná o finálny zoznam nových produktov. Partner spoločnosti Xiaomi, Qualcomm, totiž informuje verejnosť, že jeho nový procesor nájdeme v zariadení Amazfit.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nové Amazfit Verge 2 sú na ceste

Najnovšie na oficiálnom Weibo úcte spoločnosti Qualcomm sa objavil status, ktorý prezrádza, že v zariadení z kuchyne Huami nájdeme čip s podporou eSIM (pozn. redakcie: eSIM, resp. vstavaná SIM fyzicky nahrádza klasickú plastovú SIM kartu).

„…nové inteligentné AMAZFIT produkty budú vybavené mobilným procesorom Qualcomm Snapdragon, podporujúcim plnú podporu nezávislých funkcií Netcom eSIM…“, píše sa v satuse spoločnosti na sociálnej sieti Weibo.

Qulcomm Weibo Status eSIM Amazfit
Zdroj: vlastný (Weibo Qualcomm)

Status uverejnený spoločnosťou Weibo je zaujímavý aj z iného uhľa pohľadu. A to konkrétne, že nový produkt s ich eSIM riešením má byť predstavený už 11. júna, teda v rovnaký deň ako spoločnosť Xiaomi ohlásila predstavenie nových produktov.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close