SpravodajstvoXiaomi

Prvý benchmarkový test pripravovaného Xiaomi Black Shark 2 Pro je na svete! Z tých čísel sa vám zatočí hlava

Herná novinka z dielne čínskeho Xiaomi bude určite atakovať popredné priečky testov

Spoločnosť Xiaomi by mala v najbližších týždňoch predstaviť úplnú hernú novinku s označením Xiaomi Black Shark 2 Pro. Nový smartfón má nadviazať na úspech tohtoročného modelu Black Shark 2, ktorý je poháňaný špičkovým procesorom Snapdragon 855. To však Xiaomi nepostačuje a výkonnostný level chce posunúť ešte vyššie. Dokázať by to mal nový procesor Snapdragon 855 Plus od Qualcommu, ktorého grafický výkon poskočil výrazne vpred.

Prvý bechmarkový test

xiaomi black shark 2 pro antutu_opt
Zdroj: Weibo

I keď sme doposiaľ netušili, o aký presný výkonnostný rozdiel pôjde, najnovšie zverejnené čísla hovoria úplne za všetko. Prvé benchmarkové testy, zverejnené na sociálnej sieti Weibo, dokazujú, že novinka bude úplná výkonnostná beštia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V benchmarkovom teste AnTuTu zatiaľ figuruje smartfón pod označením BlackShark DLT-A0, no je takmer isté, že sa jedná o práve spomínaný Xiaomi Black Shark 2 Pro. Keď sa pozrieme na čísla, môžme povedať, že o výkonnostný nárast sa postaral najmä pretaktovaný grafický procesor Adreno 640, ako aj 12GB RAM. Skóre CPU sa oproti predchodcovi zvýšilo iba o 3,3%, zatiaľ čo skóre GPU narástlo o 14,7% a skóre pamäte tiež o úctyhodných 11,7%.

xiaomi black shark 2 pro benchmark
Zdroj: Weibo

Bližšie informácie o pripravovanom hernom smartfóne Xiaomi Black Shark 2 Pro nájdeš na našom webe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close