SpravodajstvoXiaomi

Produktový riaditeľ Xiaomi prisľúbil reorganizáciu reklám v nadstavbe MIUI 10

Reklamy sú jednou z najotravnejších súčastí našich životov. Číhajú na nás na uliciach, v počítačoch, a dokonca aj v smartfónoch.

Spoločnosť Xiaomi bez pochyby patrí medzi najinovatívnejších výrobcov smartfónov, pričom patria aj medzi najlacnejších, a pravdepodobne aj naďalej budú patriť, a to aj napriek tomu, že len niekoľko dní dozadu CEO Xiaomi povedal, že ceny zariadení mierne porastú – dôvodom majú byť nové technológie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Gro zárobkov spoločností pochádza z reklamy, ktorej po pravde v Xiaomi telefónoch s nadstavbou MIUI 10 nájdeme požehnane. Nie tak dávno sme vám priniesli návod ako vypnúť reklamu v smartfónoch Xiaomi, ale ani prostredníctvom niekoľkých krokov nie je možné ju kompletne vypnúť, ale len výrazne zredukovať.

Najnovšie, produktový riaditeľ spoločnosti, prostredníctvom sociálnej siete Weibo a oficiálneho fóra, dal spätnú väzbu viacerým používateľom, ktorých vyzýval, aby sa vyjadrili čo im na smartfónoch Xiaomi vadí. Tí sa z veľkej časti sťažovali práve na veľké množstvo reklám. Produktový riaditeľ Xiaomi v odpovedi jasne naznačil, že príde k zmenám. Bude to však nejakú dobu trvať.

odpvoed produktove manazera na reklamu
Via Gizmochina.com

Via gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close