SpravodajstvoXiaomi

Príchod MIUI 13 sa už blíži: Toto sú všetky novinky, ktoré sú pre novú nadstavbu od Xiaomi potvrdené

MIUI 13 má priniesť mnoho vylepšení do smartfónov, ktoré upútajú nejedného fanúšika Xiaomi. Pozrite sa, aké novinky nás čakajú.

Koniec roka 2021 sa pomaly blíži a i keď nám stále ostáva niekoľko mesiacov, máme i dôvody, prečo by sme sa na koniec tohto roka mali tešiť. Jedným z nich je i očakávaný príchod zariadení z radu Xiaomi 12 či Redmi K50, no tešiť sa môžeme i na príchod nadstavby MIUI 13. Tá mala pôvodne prísť v priebehu tohto roka, no pre orientáciu na vylepšenie nadstavby MIUI 12.5, resp. jej vylepšenej Enhanced verzie sa Xiaomi rozhodlo pre vydanie nadstavby s číslom 13 až na koniec tohto roka. Ten sa však blíži a my tu máme pre vás vďaka portálu Xiaomiadictos.com dostupné informácie o novinkách a vylepšeniach, ktoré nás budú čakať v novej verzii nadstavby!

Tieto všetky vylepšenia nás v novej nadstavbe čakajú

Nadstavba MIUI 13 od Xiaomi neprinesie len nové funkcie, no zapracuje aj na tých súčasných. Zoznam týchto vylepšení je už teraz veľmi obsiahly a my dúfame, že všetky vylepšenia budú viezť k lepšiemu zážitku z používania smartfónov a nevyskytnú sa už žiadne väčšie problémy. Tu je zoznam vylepšení nadstavby MIUI 13.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
 • Pokročilé a vylepšené možnosti zálohy
 • Možnosť úpravy typu systémového písma
 • Viac informácií o internom úložisku
 • Nové možnosti zvuku pre nahrávanie obrazovky
 • Upravené systémové animácie
 • Vylepšené super tapety
 • Možnosť vytvárania tzv. sticky notes z domovskej obrazovky
 • Prístup k nastaveniam baterky
 • Interaktívne a vylepšené widgety
 • Nové AI a vylepšenie kamery pre všetky zariadenia
 • Možnosť otvárania dokumentov cez skratky
 • Možnosť vytvárania upozornení na dôležité notifikácie a ich úprava

Okrem vylepšení MIUI 13 prinesie i nové funkcie

Keď sa spomenú nové funkcie v spojitosti s nadstavbou MIUI 13, určite vám všetkým napadne v prvom rade systémové rozšírenie pamäte RAM o niekoľko GB. A nie ste ďaleko od pravdy, aj táto funkcia bude jednou z viacerých nových funkcií, ktoré nás v nadstavbe s číslom 13 od Xiaomi bude čakať.

Okrem systémového rozšírenia pamäte RAM nás však čaká i funkcia s názvom Gesture Turbo 2.0. V tomto prípade by malo ísť o funkciu nových a vylepšených gest. O tejto funkcii zatiaľ nemáme mnoho informácií, no gestá mali by byť jemnejšie a svižnejšie, ako tomu bolo doteraz.

Minimalistický redizajn bude asi najviditeľnejšou novinkou v nadstavbe MIUI 13. Smartfóny tak získajú nielen nové widgety, ale i úplne nové používateľské prostredie. Toto prostredie by sa malo sčasti viezť aj v duchu dizajnu Material You známeho z Androidu 12. A my máme i prvé snímky tohto prostredia.

Tak čo, ako sa vám zatiaľ pozdáva nadstavba MIUI 13? A bude váš smartfón ešte patriť medzi podporované zariadenia? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close