Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Pri kúpe novej generácie autokamery Xiaomi 70mai aktuálne ušetríš desiatky eur

Nová generácia je vybavená lepším snímačom od spoločnosti Sony, ktorý zabezpečuje špičkovú kvalitu aj v noci

Nenechávaj svoje každodenné jazdenie v aute iba na náhodu a poisti si prípadné „sporné“ momenty špičkovým obrazom z vynikajúcej autokamery 70mai 1S od spoločnosti Xiaomi. Nová, respektíve polovičná generácia prináša viacero vylepšení, vďaka ktorým budú zábery z kamery ešte kvalitnejšie, ako to bolo v prípade jej predchodcu. Ďalšou skvelou správou je, že ju momentálne môžeš kúpiť už za vynikajúcich 37,39 eur, takže kúpa o pár eur lacnejšej prvej generácie je úplne mimo hry. 

Kameru Xiaomi 70mai 1S nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Skvelé zábery vo dne i v noci

xiaomi 70mai 1s 4_opt
Zdroj: Cafago

Ako sme už spomínali, autokamera 70mai 1S je oproti svojmu predchodcovi vybavená špičkovým snímačom IMX 307 od spoločnosti Sony. Snímač s clonou f/2.2 umožňuje nahrávanie širokouhlého 130-stupňového obrazu vo FullHD rozlíšení, ktoré zanecháva aj pri nahrávaní v noci. Vďaka pokročilej technológií sa tak nemusíš obávať toho, že budú tvoje nočné zábery na zahodenie, práve naopak. 

xiaomi 70mai 1s 3_opt
Zdroj: Cafago

Podobne ako predchodca, aj nová generácia je vybavená viacerými senzormi, ktoré dokážu rozpoznať nehodu, či kolíznu situáciu, poprípade aj mierny ťukanec na parkovisku. Vďaka 24-hodinovému parkovaciemu monitoringu sa môžte spoľahnúť na to, že na kamere bude zachytený akýkoľvek previnilec, ktorý by sa ku skutku nepriznal a z miesta by ušiel. Vďaka senzorom dokáže kamera rozpoznať aj netradičný pohyb auta pri prípadnom vykradnutí, čo sa môže taktiež hodiť pri identifikácii páchateľov. 

xiaomi 70mai 1s 2_opt
Zdroj: Cafago

Samozrejmosťou je nahrávanie videa v slučkách, jednoduché WiFi prepojenie s vašim smartfónom či dokonca ovládanie hlasom. To je však obmedzené len pre anglický jazyk. Cenovku kamery sme spomínali už na začiatku článku. Kamera je momentálne dostupná na e-shope Cafago.com už za vynikajúcich 37,39 eur, tradične, s dopravou zdarma. Pre porovnanie, kameru v našich končinách zoženiete s dodatočnou prirážkou 15 eur. 

Kameru Xiaomi 70mai 1S nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close