Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Prenosný nabíjací adaptér Xiaomi WIZ – s výkonom až 96W a až 5 nabíjacími portami pre smartfóny, ale aj notebooky

Len nedávno predstavená novinka sa konečne dostáva aj do globálneho predaja a hneď za pomerne zaujímavú cenu

Populárny čínsky výrobca Xiaomi ešte v januári tohto roka predstavil naozaj zaujímavý gadget, ktorý sa hodí nie len do domácnosti, ale aj na cesty a dovolenky. Reč je o úplne novej nabíjačke, respektíve o nabíjacom adaptéri Xiaomi WIZ s výkonom až 96 W, ktorý zaujme nie len až trojicou USB-C portov a dvojicou USB-A portov, ale aj skvelou cenovkou iba 45,54 eur s bezplatnou dopravou!

Xiaomi WIZ 96 W nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nabíjačka spĺňajúca tie najprísnejšie medzinárodné certifikáty

Pri nákupe nabíjacích káblov a adaptérov z Číny je častou otázkou ich spoľahlivosť a funkčnosť v našich končinách. Zariadenia a príslušenstvo v Európskej únii totižto spadajú pod prísne certifikáty, no väčšina príslušenstva z Číny naše miestne certifikáty nespĺňajú, čoho výsledkom je nesprávny spôsob nabíjania, ktorý môže dokonca poškodiť vaše zariadenie. Nabíjačka Xiaomi WIZ 96W však nie je „lacným šmejdom“ z Číny a spĺňa všetky možné certifikácie – európske, britské aj americké. 

xiaomi wiz 96 w
Zdroj: Cafago

K dispozícii sú až 3 nabíjacie porty USB-C, pričom jeden z týchto portov môže ponúknuť výkon až na úrovni 60 W. Päticu portov uzatvárajú dva USB-A porty, ktoré podobne ako dva USB-C porty, ponúkajú nabíjací výkon na úrovni až 18 W (zväčša štandard pri rýchlom nabíjaní).

xiaomi wiz 96 w 3
Zdroj: Cafago

Majitelia „citlivejších“ zariadení akými sú hodinky, či bezdrôtové slúchadlá, sa nemusia báť prípadného poškodenia batérie v ich zariadeniach. Nabíjací adaptér totižto neslúži iba pre rýchle nabíjanie smartfónov, či  MacBookov a vybraných notebookov s USB-C nabíjaním, ale aj na nabíjanie „mikroprúdom“, ktorý nijako nepoškodí malé batérie vo vašich doplnkoch. 

xiaomi wiz 96 w 2
Zdroj: Cafago

Nabíjačku Xiaomi WIZ s výkonom až 96 W nájdete v ponuke e-shopu Cafago.com za naozaj skvelých 45,54 eur s dopravou zdarma. Adaptér je dodávaný s európskym konektorom. 

Xiaomi WIZ 96 W nájdeš na e-shope Cafago.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close