HuaweiSpravodajstvoXiaomi

Pozrite si test kamier vlajkových lodí Huawei P30 a Xiaomi Mi 9. Kto je podľa Vás víťazom?

Nie tak dávno aktuálne druhý najväčší výrobca smartfónov na svete, spoločnosť Huawei, predstavila smartfón P30, ktorý sa zaradil na prvú priečku v testoch Dxomark. P30-tridsiatka získala v testoch celkovo 112 bodov. Spoločnosť Xiaomi, ktorá patrí medzi TOP 5 výrobcov smartfónov krátko pred Huaweivom predstavila tohtoročnú vlajkovú loď Xiaomi Mi 9, ktorá z pohľadu kvality fotografií patrí medzi najkvalitnejšie zariadenia na trhu. V Dxomark testoch smartfón získal 107 bodov, vďaka čomu sa zaradil na 5. priečku.

Test kamier: Huawei P30 Pro vs Xiaomi Mi 9

Najnovšie sa na Youtube kanály portálu Techtablets.com objavilo video, ktoré porovnáva kvalitu fotoaparátov v reálnom živote, a nie v laboratórnych podmienkach. Na úvod treba povedať, že oba fotoaparáty robia excelentné zábery, pričom každý zo smartfónov má navrch oproti konkurencii vo vybraných oblastiach. Celkovo zhodnotenie záberov však necháme na vás.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pre zaujímavosť, smartfón Huawei P30 Pro aktuálne na Heureke stojí niečo málo pod 900€. Xiaomi Mi 9 sa zas predáva od 470€. Ktorý zo smartfónov by ste si vybrali Vy?

Zdroj: Youtube.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close