Pozrite si s akými štatistikami prišiel AdDuplex tento mesiac

AdDuplex je najväčšia reklamná platforma pre mobilné zariadenia Windows, ktorá zberá viacero štatistických údajov v pravidelných časových intervaloch. Údaje sú zbierané z bežiacich aplikácií na telefónoch a sú používané na meranie rôznych štatistík  v rámci ekosystému Windows Phone, ktoré sú uvoľňované do obehu v pravidelných mesačných cykloch.  Nižšie vám prinášame prehľad výsledkov z posledného meraného obdobia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako vidíme na priloženej fotke v štatistikách z celého sveta u užívateľov prevládajú lacnejšie zariadenia.

štatistika US. užívateľov
štatistiky z USA

Ako vidíme v USA sú najpopulárnejšie Lumie 635, ale svoje miesto s 3,1 % podielom 3,1 si vydobyla aj 6″ palcová Nokia Lumia 1520, ktorá patrí momentálne medzi vlajkové lode Nokie.

Štatistiky India

Ako vidíme v štatistikách Indie, tak je charakteristická jedným z najvyšších zastúpení najlacnejších zariadení, čo je spôsobené nízkou kúpyschopnosťou tamojšieho obyvateľstva.

Ďalej, Microsoft (resp. Nokia) si udržuje až 96,74% podiel predaných Windows Phone zariadení. zo všetkých predaných telefónov. Tí, ktorí práve testujú Windows 10 na svojich telefónoch je až 2,5% to znamená, že každý jeden zo 40 používateľov má vo svojom telefóne nainštalovanú testovaciu verziu systému Windows 10.

Zdroj: Windowscentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre