AppleSpravodajstvo

Pozrite si prvú reálnu fotografiu vytvorenú smartfónom iPhone 11 Pro Max za použitia nočného režimu

Coco Rocha zdieľala na Twitteri prvú reálnu fotografiu z iPhone 11 Max Pro vytvorenú v nočnom režime. Pozrite sa na jej kvalitu v porovnaní s iPhone X.

Jedným z hlavných “ťahúňov” nových zariadení iPhone má byť ich vylepšená zadná kamera  vrátane algoritmu, ktorý spracováva snímky. Minimálne tak bola prezentovaná nová generácia iPhone 11 zariadení.

Počas predstavenia  novej generácie zariadení spoločnosť Apple niekoľkokrát vyzdvihla kvalitu fotografií, vrátane nočného režimu. Divákom zároveň zdieľala niekoľko snímok, ktorým bezpochýb nebolo možné nič vyčítať (pozn. redakcie: napr. fotografia nižšie).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
iPhone 11 Max Pro porovnanie nocneho rezime a bez nocneho rezimu
Zdroj: Apple

Apple opísal kvalitu fotografií následovne:

“Od slabo osvetlených reštaurácií až po pláže s osvetlenými mesiacmi používa nový nočný režim inteligentný softvér a čip A13 Bionic na vytváranie snímok pri slabom osvetlení, ktoré na iPhone nikdy predtým neboli možné. A to všetko sa deje automaticky. Môžete tiež experimentovať s manuálnymi ovládacími prvkami a „vytočiť“ ešte detailnejšie fotografie s menším šumom.”

Apple ďalej vysvetľoval, že pri zachytení fotografie sa nevytvorí jeden snímok, ale desiatky. Následne inteligentný algoritmus vyberá z nich jednotlivé časti, ktoré vyhodnotí za najkvalitnejšie. Tie následne spojí do jednej snímky.

Známa kanadská modelka Coco Rocha v priebehu včerajšej noci zdieľala na sociálnej sieti Twitter 2 fotografie vytvorené za nie ideálnych svetelných podmienok. Jedna z nich bola vytvorená zariadením iPhone X a druhá novým iPhone 11 Max Pro. Rozdiel v kvalite snímok si môŽete pozrieť nižšie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close