Spravodajstvo

Pozrite sa na „črevá“ najnovšieho Samsungu Galaxy Note 9, ktorého cena sa pohybuje okolo 1000€ | VIDEO

Samsung Galaxy Note 9 je tu s nami už viac ako 2 týždne, kedy bol oficiálne predstavený. Smartfón oproti predošlej generácii priniesol výrazný technologický posun. Od vyššieho výkonnú, cez pokročilejšiu AI technológiu až po lepšiu výdrž batérie.

Samozrejme, že vzhľadom na to, že Samsung predstavil defakto jeden najlepších a ak nie najlepší smartfón na trhu tak aj jeho cenovka je tomu adekvátna. Tá začína niekde na úrovni okolo 950€ a šplhá sa až na úroveň takmer 1300€ (v závislosti od verzie a predajcu).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Takto vyzerá Samsung Galaxy Note 9 z vnútra

Nuž, bezpochyby sa jedná teda o smartfón, ktorý patrí medzi tie drahšie, avšak ani to nezabránilo technologickým nadšencom pozrieť sa do jeho vnútra a preskúmať či Samsung len „nekecá“ o tom čo všetko zariadenie ponúka. Jedným z takýchto nadšencov je Jerry Rig, ktorý na svojom Youtube kanáli zverejnil 8 minútové video, v ktorom Samsung Galaxy Note 9 „vyzliekol donaha“. Predtým ešte ako sa pustíte do pozerania tak vám odporúčame spozornieť pri častiach kde sa bude venovať fotoaparátu a chladiacemu systému.

Zdroj: Youtube (JerryRigEverything)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close