APLIKÁCIE A HRYNávody

Pozrite sa, ako môžete do vášho Androidu dostať hudbu pomocou Wi-Fi. Postačí vám k tomu táto aplikácia!

Všetko, čo k tomu budete potrebovať je aplikácia HiBy Music a Wi-Fi pripojenie

Pomaly, ale isto mnohí z nás postupne prechádzajú na bezdrôtového technológie obzvlášť v prípade slúchadiel, či reproduktorov. Bezdrôtovú technológie je však možné využiť aj v mnohých ďalších situáciách. Týka sa to aj v prípade prenosu dát z jedného zariadenia do druhého vrátane hudby. A práve preto by sme vás chceli upozorniť na jeden zo šikovnejších hudobných prehrávačov, ktorý disponuje viacerými pokročilými funkciami.

Rozlúčte sa s káblami

Do pozornosti by sme vám chceli dať aplikáciu HiBy Music, ktorá ponúka nielen širokú podporu zvukových formátov, ale aj dodatočné funkcionality, ktoré mnohým aplikáciám chýbajú. Jednou z nich je možnosť prenosu hudby pomocou technológie Wi-Fi. Vďaka tomu nebudete musieť fyzicky pripájať váš smartfón k počítaču prostredníctvom káblu, keď budete chcieť do zariadenia dostať novú  hudbu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
HiBy Music
HiBy Music
Developer: HibyMusic
Price: Free

Otvorte si teraz ponuku s menu. Následne kliknite na možnosť „Import Music via WiFi“. Potom uvidíte obrazovku, ako môžete vidieť na druhom obrázku nižšie. V spodnej časti obrazovky by ste mali vidieť URL adresu, ktorú ak vložíte do internetového prehliadača v počítači, tak sa vám potom otvorí správca súborov.

Následne, ako vložíte URL adresu z aplikácie do internetového prehliadača v počítači, tak by ste mali vidieť obrazovku, ako môžete vidieť nižšie. 

HiBy Music_FTP_na PC
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne vám odporúčame vytvoriť priečinok s názvom hudby, ktorú chcete nahrať. Potom otvorte priečinok a preneste do neho požadované súbory. Prípadne môžete preniesť aj celý priečinok. Následne v priebehu pár sekúnd sa vám do zariadenia nahrá hudba.

HiBy Music_FTP_nahratie hudby
Zdroj: Vosveteit.sk

Mimochodom, prenos hudby v tomto prípade funguje len v prípade, ak ste pripojený k rovnakej Wi-Fi sieti. 

Pevne veríme, že aplikácia sa vám páči a budete ju využívať na prenos hudby do zariadenia, prípadne aj ako hlavný hudobný prehrávač.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close