Pozrite sa, ako by mohol vyzerať nový „lacný“ iPhone SE 2

Pozrite sa, ako by mal vyzerať nástupca smartfónu iPhone SE, ktorý bol pôvodne predstavený ešte v roku 2016.

iPhone SE 2
Zdroj: Youtube (iGeeksBlog)

Najnovšie správy  ohľadne nových produktov spoločnosti Apple hovoria, že v prvej polovici tohto roka by sme sa mohli dočkať viacerých nových zariadení, vrátane nového 4,7“ iPhone telefónu. Malo by sa jednať o nástupcu modelu smartfónu iPhone SE, ktorý bol predstavený ešte v roku 2016.

iPhone SE 2

Podľa informácií, ktoré začali kolovať online priestorom, smartfóny by mal disponovať 4,7“ LCD displejom bez zárezov, ktorý pripomína obrazovku zariadenia iPhone 8. Konštrukčné rozmery zariadenia by mali byť približne 138,5 x 67,4 x 7,8 mm.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Portál igeeksblog.com, ktorý prišiel s videom zachytávajúcim údajný vzhľad zariadenie hovorí, že hlavný dizajnový rozdiel oproti modelu iPhone 8 by mal byť v podobe zadnej steny. Tá by v modeli iPhone SE 2 totiž mala byť vyhotovená z matného skla, tak ako je to v prípade zariadenia iPhone 11 Pro.  Okrem toho by zariadenia malo ponúknuť podporu bezdrôtového nabíjania a technológie Touch ID.

Smartfón by mal byť zároveň poháňaný procesorom A13 Bionic, ktorý sme mohli prvýkrát vidieť v súčasných vlajkových lodiach spoločnosti. Ďalšie špekulácie ohľadne zariadenia hovoria, že smartfón by mal disponovať operačnou pamäťou o kapacite 3GB (pozn. redakcie: typu LPDDR4X). Znamenalo by to, že zariadenie by malo ponúknuť dostatok výkonu na chod aj tých najnáročnejších aplikácií, ktoré sú dnes dostupné len pre tie najvýkonnejšie zariadenia z kuchyne spoločnosti. Smartfón by mal byť údajne dostupný v 2 vyhotoveniach. V 64GB verzii a v 128GB verzii a cena smartfónu by mala začínať na úrovni 399$.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre