SpravodajstvoXiaomi

Poznáme oficiálny dátum predstavenie zariadení Redmi Note 8 a Note 8 Pro. Tento deň si zaznačte v kalendári!

Nové dostupné smartfóny budú predstavené po boku prvých inteligentných TV od značky Redmi

Spoločnosť Xiaomi naplánovala na 29. augusta naozaj veľkú konferenciu, kedy predstaví hneď niekoľko zásadných noviniek. Pod záštitou spoločnosti Redmi nám totižto budú predstavené nie len úplne prvé inteligentné Redmi TV, ale aj nová dvojica dostupných smartfónov Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro. Dátum predstavenia nových smartfónov bol odhalený prostredníctvom príspevkov na sociálnej sieti Weibo.

Existencia smartfónu bola doposiaľ neznáma

Doterajšie špekulácie a uniknuté informácie sa ešte ani rez nezhodovali v tom, kedy bude nový Redmi Note 8 predstavený. I keď sme takmer s istotou vedeli, že spoločnosť Xiaomi plánuje pod značkou Redmi predstaviť nie len inteligentné televízie, ale aj nové smartfóny, stále nikto netušil, o aké smartfóny pôjde. Nedávne uniknuté informácie totižto naznačovali že pod značkou Redmi bude predstavený nový smartfón Redmi 8, ktorý bude zástupcom nižšej strednej triedy. Najnovšie oficiálne reklamné plagáty ale odhaľujú, že Redmi predstaví o čosi väčšie želiezko v ohni.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
redmi note 8 pro plagat_opt
Zdroj: Weibo

Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro

Dvojicu pripravovaných smartfónov môžme bezproblémovo označiť za jedny z najočakávanejších smartfónov strednej triedy, ktoré budú predstavené v najbližších mesiacoch. Ako je vidieť na samotnom reklamnom plagáte, verzia Pro bude vybavená až štvoritým zadným fotoaparátom s hlavným 64 Mpx snímačom, čo bude v tejto cenovej kategórii naozajstný unikát. Pochopiteľne, Xiaomi plánuje nastaviť cenovku oboch smartfónov naozaj agresívne a to najmä vďaka využitiu procesorov od spoločnosti MediaTek, ktoré sú o niečo lacnejšou a bohužiaľ, horšou voľbou, ako práve procesory Snapdragon od Qualcommu. Bohužiaľ, aktuálne nie sú odhalené žiadne ďalšie technické informácie, ktoré by nám poskytovali aspoň ako takú predstavu o výkone nových smartfónov od Redmi.

Predstavenie lacnejšieho modelu Redmi 8 nie je vylúčené

Nedávny únik informácií o dostupnom smartfóne Redmi 8 naznačoval, že smartfón bude predstavený už čoskoro, čo ešte stále ale nie je vylúčené. Samozrejme, Redmi, respektíve Xiaomi sa ešte oficiálne takýmto plánom verejne nepochválila, no nebolo by to prvý raz, kedy by si Xiaomi nechávalo niečo iba pre seba a na konferencii by tak príjemne prekvapila nejedného fanúšika.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close