Pozeráme sa na snímky nového Xiaomi CIVI: Ďalšie vlastnosti smartfónov novej série sú odhalené!

Xiaomi CIVI bude jedným z najdostupnejších fotosmartfónov na trhu. Pozrite sa na ďalšie informácie, ktoré o smartfónoch poznáme.

Xiaomi CIVI zadná strana
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Posledné dni sa vo svete Xiaomi fanúšikov točia okolo novej modelovej línie s názvom Xiaomi CIVI. Tento rad smartfónov má priniesť niečo úplne iné, na čo sme doteraz boli zvyknutí, o čom svedčí i zvolenie nového názvu. Početné úniky a leaky nám však dávajú celkom jasný obraz o novej modelovej sérii, ktorá nám už 27. septembra prinesie rovno niekoľko modelov! Zaujíma vás teda, čo v súčasnosti o týchto zariadeniach vieme? Tak sledujte pozorne, pretože portál Xiaomiadictos.com nám priniesol zaujímavé informácie týkajúce sa dizajnu i špecifikácií týchto zariadení.

Ani Xiaomi 11 Lite NE, ani Xiaomi 11T

Keď vyšla na povrch informácia o pripravovanom modelovom rade zo série Xiaomi CIVI, všetci si hneď začali tieto smartfóny spájať s našími globálnymi verziami zariadení. V skutočnosti sme však ďaleko od pravdy a modely zo série Xiaomi CIVI nebudú vychádzať ani zo série Xiaomi 11T a ani z už predstaveného modelu Xiaomi 11 Lite NE.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Svedčí o tom i únik informácií ohľadom výbavy zariadení. Celkovo by sme tak mali vidieť dva modely, jeden poháňaný čipsetom MediaTek Dimensity 1200 a druhý Snapdragonom 778G od spoločnosti Qualcomm. Ďalej sa môžeme tešiť na selfie kameru v priestrele displeja. V tomto prípade má ísť o AMOLED panel, ktorý bude zakrivený po vzore modelu Mi 11, ktorý i mierne pripomína.

Xiaomi CIVI displej
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Xiaomi CIVI bude najkrajší modelový rad smartfónov od Xiaomi

Nepochybujeme o tom, že si Xiaomi na nových smartfónoch dá záležať. Už prvé informácie o modeloch z radu Xiaomi CIVI naznačovali, že smartfóny zaujmú najmä svojím dizajnom. Teraz sa však naše predpoklady potvrdili a my sa môžeme prvýkrát pozrieť na dizajn smartfónu, ktorý síce vychádza z vlajkovej línie Mi 11, no prináša elegantné a minimalistické prvky.

Xiaomi CIVI zadná strana
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Snímky smartfónu nám tiež potvrdzujú napríklad prítomnosť troch snímačov kamery. V tomto prípade pôjde zrejme o hlavný 108mpx snímač známy z vlajkového modelu Samsung Galaxy S21 Ultra. A ak to bude pravdou, modely z radov Xiaomi CIVI budú najdostupnejšími fotosmartfónmi na trhu.

Ako sme už spomínali, modely budú predstavené 27. septembra o 8:00 nášho času v Číne. Nie je zatiaľ známe, kedy smartfóny prídu i na náš trh a či ich tu vôbec uvidíme. Nateraz nám teda ostáva len dúfať, že si takéto modely Xiaomi nenechá len pre čínske obyvateľstvo.

Ako sa vám páčia smartfóny z radu Xiaomi CIVI? A siahli by ste po nich, keby boli u nás v predaji? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre