Používateľská recenzia aplikácie Deezer

Dnes si zodpovieme otázku či sa oplatí mať hudobnú streamovaciu službu vo Windows telefóne.

Deezer je služba ktorá vám ponúkne neobmedzené počúvanie hudby vo vašom mobile ,ale otázka znie oplatí sa za cenu 5,99 eura mesačného predplatného, či vyniká niečím výnimočným oproti iným službám?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako už trojročný užívateľ Deezeru odpoviem že áno oplatí sa určite. Prostredie je veľmi prehľadné ponúkne vám logické umiestnenie všetkého čo k počúvaniu hudby potrebujete či jednotlivých hudobných položiek. V aplikácii Deezer máte možnosť počúvať úplne predpremiéry hudobných albumov napríklad Deezer mal ako prvý ešte pred rádiami či predajom k dispozícii najnovší album scootera s názvom Fifth Chapter. Pokiaľ ste hudobný nadšenec a chcete mať ako prvý novinky určite inštalujte.

Samozrejme to nie je jediná vychytáva služby Deezer, ponúkne vám možnosť sledovať hitparády z úplne celého sveta môžete si rozdeliť hitparády podľa časti sveta napríklad Ázia, Európa, či USA. Ale taktiež podľa hudobného štýlu či blues ,dance, disco, soul a mnoho mnoho ďalších.

wp_ss_20150407_0004

Jedna z ďalších vychytávok je počúvanie rádií jednotlivých interpretov príklad dáte si Shakiru počúvať jej rádio a ono to funguje a počúvate jej rádio osobne som ani paru nemal žeby interpreti mali aj rádia ale majú no nie všetci.

V Deezery si môžete vytvárať vlastné playlisty a koľko chcete si ich môžete vytvoriť. Samozrejme si môžete aj uložiť obľúbené albumy interpretov.

wp_ss_20150407_0006

wp_ss_20150407_0003

Pokiaľ dáte do hľadania v službe Deezer meno pesničky či interpreta tak vám vyhodí všetky jeho albumy ktoré kedy vydal dokonca aj samostatné EP či single albumy plus remixy a pokiaľ počúvate nejakú pesničku a chcete zistiť v ktorých CD bola použitá tak vám nájde aj to. Napríklad počúvate skladbu od DJ Frog a dáte hľadať v ktorých albumoch bola použitá tak  nájde kopec albumov dance remixov či hudobných výberov na cd kde bola uvedená skladba použitá. U niektorých interpretov máte k dispozícii aj ich životopis buď po anglicky alebo slovenský.

V Deezery si môžete nastaviť aj nižšiu kvalitu hudby ak máte dátový limit od operátora a radi počúvate hudbu vonku ale taktiež aj HQ vysokú kvalitu pri použití wifi. Ovšem ak máte internet len občas poruke tak si môžete všetko zosynchronizovať do mobilu a nemusíte Deezer počúvať len keď ste na internete ja sám mam zosynchronizovaných niekoľko albumov a playlistov. Aj v synchronizácií si môžete vybrať či chcete vyššiu či nižšiu kvalitu nezabudnite však že vyššia kvalita zabere viac miesta na SD karte.

Samozrejme že pri používaní Deezeru si môžete aj v equalizery vo Windows telefóne nastaviť basy či  výšky a podobne. A zaujímavý poznatok na doplnenie vo Windows mam kvalitnejší zvuk ako v Androide, aspoň čo sa týka Lumie 1320 na Adroide bol viac plechový, na Wine viac prepasovaný a kvalitnejší.

Za článok ďakujeme Jankovi Krásnemu, autorovi novinky

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre