Používatelia najnovších iPhone telefónov hlásia problémy s displejom

Vybraným používateľov iPhone 11 telefónov sa začal sfarbovať displej do zelena

iPhone 11 bug_displej sfarbeny do zelena
Zdroj: Macrumor.com

Nie tak dávno sa v médiách objavili problémy s displejom smartfónom Samsung Galaxy S20 Ultra, ktorý sa sfarboval do zelena (pozn. redakcie: problém bol už softwarovo vyriešený). Vyzerá to tak, že s rovnakým problémom sa začali stretávať už aj používatelia konkurenčnej značky  telefónov  spoločnosti Apple.

Problémové sú telefóny z produktovej rady iPhone 11

Portál macrumors.com upozorňuje na viacero používateľov známeho fóra Reddit, ktorí začali hlásiť, že sa im sfarbuje displej ich smartfónu do zelena. Jeden z používateľov píše, že približne pri štvrtine odomknutí zariadenia eviduje tento problém pričom po 3 sekundách sa displej prepne do „normálneho režimu“. Konkrétne píše:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Približne 25% času, keď odomknem svoje zariadenia počas dňa, obrazovka iPhone 11 Pro je podsvietená zeleným odtieňom. Asi po 3 sekundách sa zmení späť do normálu. Stretol sa s tým niekedy už niekto alebo vie, či je to problém na iPhone‌ 11 zariadeniach? Asi by som mal urobiť továrenské obnovenie zariadenie, ale snažím sa tomu vyhnúť, ak je to možné.“

Ďalší používatelia, ktorí hlásia rovnaký problém hovoria, že sa s touto situáciou začali stretávať od verzie iOS 13.4.1. V každom prípade, tak ako v prípade Samsungu, tak pravdepodobne aj v tomto pôjde o softwarovú chybu, ktorá by mohla byť vyriešená nadchádzajúcou aktualizáciou iOS systému.

Stretli ste sa aj Vy s týmto problémom? Ak áno, tak nám dajte nižšie vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre