APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Používate WhatsApp? Čoskoro budete mať dostupné tieto nové funkcie!

Tešiť sa môžeme na 5 nových funkcií

WhatsApp patrí medzi najpopulárnejšie platformy určené na komunikáciu s okolitým svetom. V súčasnosti ho aktívne využíva viac ako 2 miliardy ľudí.

WhatsApp prostredníctvom svojho oficiálneho blogu oznámil, že pracuje na zavedení 5 nových funkcionalít naprieč jednotlivými platformami, na ktorých pôsobí. Teda pre Android, iOS zariadenia, Windows, či KaiOS.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

5 nových funkcií, ktoré budú zavedené do WhatsApp už čoskoro

WhatsApp na svojich stránkach píše, že zavádza celkovo 5 noviniek, ktoré budú postupne uvoľňované naprieč jednotlivými platformami v priebehu najbližších dní až týždňov. Tešiť sa môžeme konkrétne na:

  • Na rozšírenie animovaných nálepiek, ktoré sú medzi používateľmi stále populárnejšími. WhatsApp nové nálepky opisuje ako viac zábavné a expresívnejšie.
  • Ďalšia novinka zjednoduší pridávanie kontaktov pomocou čítačky QR kódov.
  • Ak používate WhatsApp na počítači, alebo prostredníctvom webového rozhrania, tak Vás určite poteší podpora tmavého režimu, ktorá by mala byť už čoskoro dostupný.
  • WhatsApp ďalej v rámci videohovorov prináša pri skupinovej konverzácii možnosť zvýraznenia konkrétneho telefonujúceho. Podržaním prsta na videu účastníka, ktorý vás práve zaujíma najviac, môžete teraz maximalizovať jeho video.
  • Posledná novinka sa týka statusov v systéme KaiOS. Používatelia systému KaiOS môžu odteraz používať obľúbenú funkciu zdieľania aktualizácií, ktoré zmiznú po 24 hodinách.
WhatsApp nove funkcie (1)
Zdroj: WhatsApp

Ako sme vyššie spomínali, tak jednotlivé funkcie by mali byť postupne uvoľňované v priebehu najbližších dní až týždňov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close