APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Používate navigáciu Waze? Google pre ňu uvoľňuje nové funkcie. Pozrite sa aké!

Navigácia Waze vám ponúkne extra informácie o navrhovaných trasách ešte predtým, ako sa vyberiete na cestu.

Navigácie vo všeobecnosti patria medzi populárne druhy aplikácií, najmä Waze, či Google Mapy. Využitie nájdu obzvlášť počas leta, kedy vo zvýšenej miere cestujeme na dovolenky, či výlety. Používame ich však aj v bežnom živote, aby sme sa napríklad vyhli dopravným obmedzeniam. Najnovšie spoločnosť Google vydáva aktualizáciu pre navigáciu Waze, ktorá prináša niekoľko zaujímavých a hlavne užitočných zmien, ktorá je postupne uvoľňovanou, a to ako pre Android, tak aj pre iOS používateľov. O čo konkrétne ide?

Waze Navigation & Live Traffic
Waze Navigation & Live Traffic
Developer: Waze
Price: Free

Waze vám ponúkne viac informácií

Aplikácia Waze najnovšie ukazuje aj alternatívne trasy vrátane vyťaženosti premávky, udalostí na cestách v reálnom čase, ako aj informácie o mýte a rovnako aj vysvetlí, prečo aplikácia navrhuje konkrétne trasy. Všetky tieto informácie Waze bude zobrazovať ešte predtým, ako sa vyberiete na cestu. Pre lepšiu ilustráciu, ak vám napríklad aplikácia odporúči zmeniť vašu typickú trasu do práce, tak budete vedieť, prečo tak robí. Samozrejme, ak chcete, tak stále si budete môcť vybrať obvyklú trasu, na ktorú ste zvyknutý.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Waze aktualizacia aplikacie a nove funkcie
Zdroj: Waze

Aktualizácia aplikácia by mala byť podľa dostupných správ aktuálne distribuovanou naprieč globálnym trhom. Znamená to, že by mala byť čoskoro dostupnou aj v našom regióne. Očakávame, že gro používateľov bude mať aktualizáciu dostupnú v priebehu najbližších dní.

„Od dnešného dňa vás Waze uvíta množstvom nových informácií – ako sú alternatívne trasy, dopravná situácia, či udalostí z ciest v reálnom čase, aby vám pomohli pri najlepšom výbere trasy. Získanie potrebných informácií ešte skôr, ako vyjdete z domu, je tak jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.“ píše Waze v publikovanej tlačovej správe.

Oceníte nové funkcie navigácie Waze? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close