SpravodajstvoXiaomi

Populárny smartfón Xiaomi Mi 9 bude už čoskoro dostupný aj vo verzii z 24 karátového zlata

Aktuálny vlajkonosič čínskeho Xiaomi bude už čoskoro dostupný aj v naozaj exkluzívnej verzii, ktorá je určená naozaj pre tých najbohatších zákazníkov. Podľa najnovších informácií, ktoré sa objavili na sociálnej sieti Instagram, by mal byť smartfón Mi 9 už čoskoro dostupný aj vo verziách z 24 karátového zlata. 

3 rozdielne verzie

Xiaomi ale myslí naozaj vo veľkom, keďže úplná novinka bude dostupná až v troch rozdielnych dizajnových verziách. Predstavené by mali byť až 3 verzie, ktorých dizajn sa bude niesť v tradičných čínskych vzoroch a líniách.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi-Mi-9-Gold-Version_opt
Zdroj: Instagram – goldenconcept

Problém s NFC a bezdrôtovým nabíjaním

I keď informácie o verziách z 24 karátového zlata spôsobili na internete obrovský ošiaľ, treba počítať aj s miernymi technickými problémami, ktoré môžu nastať. Jednou z komplikácií bude určite zlá implementácia NFC čipu, keďže bezdrôtové čipy sa s celokovovými smartfónmi príliš nemusia. Ďalšie problémy by sa mohli objaviť v rámci bezdrôtového nabíjania, ktoré sa tiež nemusí s celokovovým telom smartfónu.

Na bližšie detaily ohľadom nových modelov Xiaomi Mi 9 z 24 karátového zlata si zrejme musíme ešte chvíľku počkať. Už teraz ale vieme, že budúci majitelia zrejme nebudú mať k dispozícií niektoré z vyššie uvedených funkcií, keďže ísť proti fyzike také jednoduché nie je.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Instagram – Goldenconcept)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close