SamsungSpravodajstvo

Podpredseda Samsungu volá po dizajnovej revolúcii. Dôležitého stretnutia sa zúčastnili všetci funkcionári

Údajne ide o prvé stretnutie všetkých obchodných jednotiek na takomto type podujatia, tvrdí juhokórejský výrobca elektroniky

Juhokórejská spoločnosť Samsung sa už roky podieľa na udávaní trendov v takmer všetkých oblastiach elektroniky, či už hovoríme o smartfónov, doplnkoch, či televízoroch alebo bielej elektronike. Spoločnosť už koncom 90-tych rokov minulého storočia spustila svoju vlastnú dizajnovú revolúciu, ktorej výsledkom sú aj dnešné moderné smartfóny, ktoré desaťročiami prešli naozaj zásadným vývojom. Ku podobnému míľniku sa spoločnosť približuje aj po viac 20 rokoch, pričom po nej hlása podpredseda, Lee Jae-yong.

Historické stretnutie všetkých predstaviteľov

Ako informuje portál ZDNet.com, podpredseda spoločnosti Samsung Lee Jae-yong na nedávnom stretnutí vrcholných predstaviteľov zdôraznil význam použitia integrovaného dizajnu, pričom naznačil aj stratégiu spoločnosti na nasledujúce roky. Integrovaný dizajn by mal podľa neho dominovať nie len v hardvérovom segmente, ale aj v softvérovej „brandži“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Dosiahnime ďalšiu dizajnovú revolúciu. Robme si do budúcnosti nekonečné výzvy,“ uviedol podľa spoločnosti Samsung jej podpredseda.

Strohé predstavenie plánov a vízie podpredsedu sa udialo na historicky prvom stretnutí predstaviteľov všetkých divízií spoločnosti Samsung. Stalo sa tak na pôde centra Seoul R&D, pričom stojí za zmienku, že všetky obchodné jednotky spoločnosti sa doposiaľ nikdy nezúčastnili na takomto type strenutia.

Doterajším zvykom jednotlivých obchodných jednotiek bolo vytváranie si vlastných dizajnových schôdzí, kde vrcholní dizajnéri daných divízií predstavovali svoje nápady, vízie, či možné stratégie, ktorými by sa mohla ich divízia uberať. Rozhodnutie podpredsedu Lee Jae-yong-a by však mohlo značne pozmeniť stratégiu všetkých dizajnových „jednotiek“, ktorých je v hierarchii spoločnosti Samsung naozaj mnoho. Už len fakt, že spoločnosť po celom svete vo svojich dizajnových centrách zamestnáva viac ako 1 500 zamestnancov, je dych berúci.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close