Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Parný čistič Xiaomi Deerma ZQ600 – multifunkčný pomocník do domácnosti s ešte nižšou cenou

Dokonale čisté podlahy, kúpeľňa, okná, či kuchynská linka? Parný čistiť od Xiaomi si poradí s naozaj všetkými nečistotami.

Ideálneho multifunkčného domáceho pomocníka v podobe parného čističa Deerma ZQ600 od čínskej spoločnosti Xiaomi si môžeš momentálne uchmatnúť za historicky najnižšiu cenu. Populárny parný čistič, ktorý si poradí so všetkými typmi nečistôt, aktuálne kúpiš na e-shope TomTop.com už za 61,87 eur, už tradične, s bezplatným doručením z nemeckého skladu. 

Parný čistič Xiaomi Deerma ZQ600 za 61,87 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Deerma ZQ600 – ideálny pomocník do domácnosti

xiaomi deerma zq600 parny cistic okno
Zdroj: TomTop

Obrovskou výhodou parného čističa je dokonalá dezinfekcie a hĺbkové čistenie akýchkoľvek povrchov, či už sa jedná o sedačky, matrace, koberce, ale i rôzne typy tvrdých povrchov. Vďaka použitiu vysokého tlaku a teploty vodnej pary umožňuje parný čistiť dezinfikovať povrchy až na úrovni 99,9%, čím sa stáva skvelou voľbou aj pre ľudí trpiacich na rôzne alergény bežne vyskytujúce sa v domácnosti.  

xiaomi deerma zq600 parcny cistic kuchyna
Zdroj: TomTop

Samotná vodná para pritom nie je nijako obmedzujúca čo sa týka „zapriahnutia“ do prác v priebehu niekoľkých minút, či sekúnd. Nahriatie vodnej pary na 150 stupňov Celzia totižto potrvá iba zhruba 20 sekúnd. Parný čistič je tak možné využiť aj ihneď po znečistení daného povrchu bez zbytočného čakania. Čo sa týka výdrže, limitujúca je jedine nádobka na vodu s objemom 230 ml. Tá postačuje zhruba na 10 minút aktívneho čistenia pomocou pary. Deerma ZQ600 je totižto napájaná klasicky pomocou kábla, ktorý má v tomto prípade postačujúce 4 metre. 

xiaomi deerma zq600 parny cistic
Zdroj: TomTop

V úvode spomínanú multifunkčnosť podčiarkuje aj sada nadstavcov, ktorá sa nachádza v balení tohto parného čističa. Flexibilná hadica, mop s možnosťou sklonu v rozmedzí až 270 stupňov, či špeciálne koncovky pre umývanie okien, kuchyne alebo kúpeľne. Parný čistič je tak vďaka takejto bohatej výbave možné použiť naozaj vo všetkých kútoch domácnosti. 

Parný čistič Xiaomi Deerma ZQ600 za 61,87 eur nájdeš na TomTop.com

Multifunkčný parný čistič Xiaomi Deerma ZQ600 je momentálne dostupný v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 61,87 eur. Už tradične, k dispozícii je bezplatná doprava z nemeckého skladu. Výhodou tejto dopravy je však nie len expresne rýchle doručenie, ale aj obídenie zbytočných poplatkov ako clo a DPH, ktoré bežne „číhajú“ na spotrebiteľov pri nákupoch z Číny. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close