TIP REDAKCIE | Smartfón s luxusnou kožou na zadnej strane a batériou 11000mAh či FHD+ displejom sa dostal do predaja. Stojí zlomok vlajkových lodí

Zdroj: vlastný

Smartfónov s extrémnou výdržou a výkonom je ako šafranu a o to viac nás teší, že sa do predaja dostáva nový model smartfónu OUKITEL K10, ktorý ponúka high end parametre ako aj unikátny dizajn, ktorý hneď na prvý pohľad zaujme.

Začnime však od „adama“. Smartfón disponuje veľkým 6“ displejom displejom s pomerom strán 18:9 a rozlíšením FULL HD+ (2160 x 1080).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Outkitel

Zadná strana zaujme už na prvý pohľad. Je totiž pokrytá kožou. Výrobca pritom nešetril ani na ostatných prvkoch. Telefón totiž obmýva kov. Znie to celkom cool.

Zdroj: Outkitel

Tento telefón s extrémnou batériou ako aj high-end parametrami nájdeš tu

Nabitý technológiami

Smartfón ponúka aj viacero technológií. Napríklad nechýba mu skener odtlačkov prstov, ktorý sa stáva pomaly štandardom, ale čerešničkou na torte je skener tváre, ktorý slúži na odomykanie telefónu. Samozrejmosťou je aj podpora NFC či DUAL SIM ako aj 4G.

Zdroj: Outkitel

Ten najvýkonnejší hardware

Určite to poznáte, sekanie, pády aplikácie, či nemožnosť spustenia vybraných aplikácií alebo hier. Nuž v tomto prípade to bude úplne inak. Srdce smartfónu tvorí totiž 10 jadrový Helio procesor s pracovnou frekvenciou 2.0GHz, ktorému sekunduje 6GB RAM a 64GB úložný priestor. Mimochodom, špecialitkou je aj podpora SD karty v kombinácii s dvomi aktívnymi SIM kartami.

Zdroj: Outkitel

Tento telefón s extrémnou batériou ako aj high-end parametrami nájdeš tu

Duálny fotoaparát ako vpredu tak aj vzadu

Keď sa povie smartfón s duálny fotoaparátom tak každého napadne hneď hlavný fotoaparát a dodatočný „pomocník“. Nuž v tomto prípade to je trošku inak. Nájdeme tu totiž duálny fotoaparát aj na prednej strane. Poďme však pekne po poriadku. Na zadnej strane nájdeme 21MP a 8MP fotoaparát, ktorý dokáže vytvárať fotografie dokonca v PDAF formáte. Na prednej strane nájdeme zas 13MP a 8MP kameru.

Batéria je to čím sa budete chváliť

Keď sa povie batéria smartfónu tak sa v mnohých prípadoch očakáva kapacita okolo 3000mAh až 4000mAh v lepšom prípade. Nuž to nie je prípad K10, tá totiž disponuje až 11000mAh. V preklade to znamená viac ako 90 hodín hovoru, 100 hodín prehrávania hudby, 25 hodín prehrávania videí či viac ako 1000 hodín v Standby režime. Mnohých určite poteší aj USB Type – C port či reverzný chod energie. Znamená to, že napríklad smartfón je schopný nabiť aj externé zariadenie ako je napríklad ďalší telefón či iné zariadenie. Inými slovami telefón možno označiť aj ako powerbank.

Zdroj: Outkitel

Asi sa pýtate či tento telefón stojí. Aktuálne sa predáva zhruba za 215€ a jeho pôvod je ako asi tušíte v Číne (ponuka bude aktívna len 5 dní). Potešíme vás však tým, že je dostupný v renomovanom obchode GearBest.com ako aj tým, že GearBest.com aktuálne pri využití dopravy „Registered Air Mail“ ponúka možnosť preplatenia prípadných poplatkov ako je DPH. Ak telefón bude prípapadne zastavený colnicou (nemusí byť) tak si určite uchovajte doklad o zaplatení DPH. Ten totiž po predložení podpore GearBest.com spolu s číslom objednávky vám vráti.

Tento telefón s extrémnou batériou ako aj high-end parametrami nájdeš tu

Zdroj: vlastný

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre