Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Ortur Laser Master 3 mieri do ďalšieho zľavového tornáda, ktoré by si si rozhodne nemal nechať ujsť

Nenechaj si ujsť počiatočné zľavy na platforme Madethebest, ktorá je exkluzívnym predajcom výrobkov od spoločnosti Ortur.

Chceš posunúť svoje domáce kutilské projekty na úplne inú úroveň? S najnovšou laserovou gravírovačkou od spoločnosti Ortur to bude skutočne hračka. Laserová gravírovačka Ortur Laser Master 3 sa radí medzi najnovšie prírastky na trhu, pričom ide o model, ktorý poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ponúka najmodernejšie technológie, mimoriadnu precíznosť a najmä naozaj intuitívne jednoduché ovládanie. Najnovšie však poteší aj jej lákavá cenovka, ktorá v súvislosti so spustením predaja na platforme Madethebest.com padla na ešte atraktívnejšiu úroveň.

Výrobca Ortur rozširuje spoluprácu s platformou Madethebest

Spoločnosť Ortur bola založená v roku 2018 a iba v priebehu niekoľkých rokov sa dostala na špičku v oblasti vývoja a výroby laserových gravírovačiek. Najväčší rozmach zažila spoločnosť v posledných mesiacoch, pričom k dnešnému dňu obslúžila zákazníkov vo viac ako 100 krajinách sveta. Spoločnosť sa však nechce uspokojiť s doterajšími úspechmi a chce v oblasti gravírovania stále napredovať. Potvrdzujú to aj rozsiahle investície do vývoja nových produktov a vytvorenie špeciálneho vývojového oddelenia s viac ako 40 pracovníkmi. Zrejme najkľúčovejším cieľom spoločnosti je však byť stále bližšie ku svojim zákazníkom. Výsledkom toho je tak aj rozšírenie spolupráce s hobby platformou Madethebest.com.

Madethebest je profesionálna platforma pre všetkých hobby nadšencov, ktorí chcú posunúť svoje projekty na úplne inú úroveň. Platforma má so spoločnosťou Ortur naozaj silné partnerstvo, vďaka čomu je jedným z exkluzívnych predajcov najnovšej gravírovačky Ortur laser Master 3 pre globálny trh. Výhodou platformy je, že všetky zakúpené produkty spoločnosti Ortur sú dodávané z lokálnych skladov. Pri objednávkach tak platforma zaručuje bezplatné doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Ortur Laser Master 3 – intuitívna a mimoriadne rýchla

Srdcom laserovej gravírovačky Ortur Laser Master 3 je kvalitný laserový modul 4. generácie s výkonom až 10W. Technologicky najvyspelejší laserový modul umožnil výrobcovi ešte viac zmenšiť priemer samotného lúča. Vo výsledku tak gravírovačka dokáže nie len gravírovať, ale aj rezať s priemerom až do 0,01 mm. Výnimočná precíznosť laseru si tak bezproblémovo poradí aj s tými najnáročnejšími projektmi.

ortur laser master 3 ilustracny obrazok
Zdroj: Ortur, úprava: Vosveteit.sk

Na výsledky práce nemusíte čakať desiatky minút

Ďalšou silnou stránkou gravírovačky Ortur Laser Master 3 je jej mimoriadna rýchlosť. Tú dokázal výrobca zdvihnúť až na 20 000 mm/min. S malými projektmi si tak poradíte už do pár minút. Dlhšie projekty vám zároveň nezaberú celé hodiny, ako je tomu v prípade konkurencie. Oproti nej je totižto model Ortur Laser Master 3 rýchlejší zhruba 2 až 3-krát.

Intuitívne ovládanie pomocou smartfónu

Pri domácom použití treba prihliadať aj na ďalšie zásadné parametre, ktoré rozhodne netreba brať na ľahkú váhu. Na mysli máme najmä jednoduchosť postavenia samotnej gravírovačky, no aj jej intuitívne ovládanie. Oba tieto aspekty sú pri gravírovačke Ortur Laser Master 3 na špičkovej úrovni. Gravírovačka je totižto dodávaná formou skladačky. Jej postavenie vám pritom nezaberie viac ako pár minút. Vyzdvihnúť treba aj jednoduché ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, s ktorou si poradí aj úplný amatér.

ortur laser master 3 mobilna aplikacia
Zdroj: Ortur

Dostatok priestoru pre veľké projekty

Výrobca nezabudol ani na ďalšie podstatné aspekty, ktoré by mali byť povinnou výbavou každej gravírovačky. Či už hovoríme o integrovaných bezpečnostných systémoch, či o mimoriadne pevnej no zároveň ľahkej konštrukcii. Nechýba ani kvalitná základná doska, či veľký priestor pre všetkých ambicióznych domácich kutilov s rozmermi až 400 x 400 mm.

ortur laser master 3 specifikacie
Zdroj: Ortur

Laserovú gravírovačku Ortur Laser Master 3 nájdete momentálne na platforme Madethebest.com už za skvelých 649,00 USD. Pri objednávke stačí použiť zľavový kupón „LM3ZB100“. Kupón je platný až do 31. augusta. Doprava je zabezpečená z lokálneho európskeho skladu bez akýchkoľvek poplatkov či už za dopravu alebo poplatkov ako clo a DPH.

K patríte medzi ambicióznejších kutilov, k dispozícii je aj špeciálne kombo gravírovačky Ortur Laser Master 3 a dodatočného zariadenia Ortur YRR2.0 určeného pre gravírovanie pohárov, hrnčekov a pod. . Toto špeciálne kombo je na platforme Madethebest.com dostupné už za 699,98 USD. Doprava je riešená taktiež z európskeho skladu bez ďalších poplatkov.

Ďalšie zľavnené produkty Ortur na platforme Madethebest

Na platforme Madethebest.com aktuálne nájdeš aj ďalšie produkty spoločnosti Ortur za skutočne akciové ceny. Ak hľadáš gravírovačku s o čosi priaznivejšou cenovkou, si rozhodne na správnom mieste. Z ponuky, ktorú nájdeš nižšie, si rozhodne vyberie každý.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close