Operátor 4ka dáva zákazníkom to, čo dlho požadovali. Navyšuje objem dát v programe Denné nekonečno!

4ka oznamuje, že navyšuje objem dát v programe Denné nekonečno.

4ka_logo
Zdroj: 4ka, Úprava vosveteit

Operátor 4ka patrí vo všeobecnosti k dobre zabehnutým mobilným operátorom v našom regióne. Popularitu získal hlavne vďaka neobmedzeným paušálom v kombinácii s lákavou cenovkou, ktorá nemá na našom trhu konkurenciu.

4ka navyšuje objem dát v programe Denné nekonečno

Jeden z obľúbených programov zákazníkov je Denné nekonečno, ktorý za malý poplatok doposiaľ ponúkal pre používateľov 10GB dát na prečerpanie. Tento objeme dát sa však najnovšie mení. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spoločnosť prostredníctvom tlačovej správy ohlásila, že navyšuje objem prenesených dát z 10GB na 15GB. 4ka rovnako dodáva, že zachováva rovnakú jednotkovú cenu! 

„Ako mobilný operátor sa snažíme prinášať služby pre všetky skupiny našich zákazníkov a nechceme, aby doplácali, či preplácali za naše služby. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sme navýšili denný dátový balíček až na 15 GB za cenu 1,50 eur,“ prezradil Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia, ktorý ďalej dodáva: „Z pohľadu koncovej jednotkovej ceny za 1 GB sa pre zákazníka nič nemení. Našu cenovú politiku sme zachovali identickú ako pri minulom dátovom balíku. Zákazník tak po rozdrobení poplatku na drobné, získa za 10 centov 1 GB,“

Spoločnosť v závere svojej tlačovej správy dodáva, že aktualizovaný program Denné nekonečne bude aktívnym od zajtrajšieho dňa. Inými slovami, ak ste si dnes objednali, resp. sa ešte chystáte predplatiť tento balík, tak dostanete 10GB za cenu 1€. V prípade aktivácie služby od 26.3., dostanete za poplatok 1,50€ už 15GB.

Okrem iného spoločnosť prezrádza, že používatelia si môžu aktivovať službu aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

„Nový zrýchlený spôsob aktivácie cez tlačidlo s názvom Rýchle dobitie dát, ktorý sa nachádza na prehľadovej obrazovke v aplikáciu Moja 4ka, má za cieľ uľahčiť objednanie balíka pre všetkých našich zákazníkov bez zbytočných zdĺhavých procesov,“ prezradila produktová manažérka 4ky Andrea Čagalová.

Moja 4ka
Moja 4ka
Developer: SWAN, a.s
Price: Free

Uvítate túto zmeny aj vy, alebo nie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre