ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Oficiálne predstavený. Smartfón s dvomi displejmi je realitou, zmení paradigmu používania telefónov?

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli informácie o tom, že spoločnosť ZTE sa chystá priniesť na trh smartfón, ale nie hocijaký – s dvomi displejmi. Tak sa teraz aj deje.

ZTE na trh priniesol model Axon M, ktorý už asi ako tušíte na prvý pohľad zaujme dvomi displejmi. Či sa tento koncept ujme uvidíme, prejdime však k parametrom zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

ZTE Axon M, smartfón s dvomi displejmi

Axon M na trh prichádza s dvomi displejmi s uhlopriečkami 5.2“ s FULL HD rozlíšením a pomerom strán 16:9. Oba displeje sú zároveň pokryté najnovšou generáciou krycích sklíčok Gorilla Glass 5. Displeje sú k sebe pripevnené dvomi kĺbmi.

Zdroj: Youtube

Po stránke hardwaru smartfón ponúka jeden z najnovších procesorov od známeho výrobcu Qualcomm, Snapdragon 821, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM spolu so 64GB úložným priestorom. Na smartfóne ďalej nájdeme (len jednu) kameru, ktorá v tomto prípade má rozlíšenie 20MP a clonu f/1.8.

Zdroj: Youtube

Zaujímavosťou tohto smartfónu je to, že ponúka využitie oboch displejov súčasne a to buď formou Dvojitého režimu, v rámci ktorého na jednom displeji môžete vykonávať úlohu X, zatiaľ čo na druhom môžete robiť úlohu Y. Druhým režimom je Rozšírený  režim, ktorý ponúka napríklad možnosť prezerania Youtube videa a zároveň prehliadania komentárov. Tretím a zároveň posledným režimom je režim Zrkadlenia, resp. dupľovania obrazovky.

Zdroj: AndroidCentral.com, obrázky: Youtube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close