Oficiálne predstavený. Prvý smartfón so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji je na svete

Vivo telefon so skenerom odtlackov prstov
Zdroj: Youtube (AndroidcCentral.com)

Posledné mesiace sa špekulovalo o smartfóne so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji. Defakto sme mohli byť aj svedkami viacerých patentov od tých najväčších spoločností na trhu, vrátanie Microsoftu, Apple či Samsungu, ktoré naznačovali príchod tejto technológie na trh.

Nuž, prvé informácie o tom, že prvým výrobcom inteligentných telefónov so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji nebude ani jedna menovaná spoločnosť sa objavili ešte začiatkom decembra minulého roka. Reč je konkrétne o spoločnosti Vivo. Následne Patrick Mooorhead jeden zo známych technologických redaktorov prišiel s informáciami ako aj reálnou fotografiou potvrdzujúcou tieto špekulácie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vivo ukázalo na CES 2018 smartfón so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji

Ako už asi správne tušíte tak prvým smartfónov, ktorý disponuje skenerom odtlačkov prstov v displeji je zariadenia od spoločnosti Vivo, ktorá na CES 2018 ukázala funkčnosť tejto technológie v praxi. Nižšie si môžete pozrieť video redaktorov portálu AndroidCentral.com, ktorí mali ako prvý možnosť vyskúšať túto technológiu na vlastnej koži.

Zdroj: AndroidCentral.com, úvodný obrázok: Youtube (AndroidCentral kanál)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre