SpravodajstvoZariadenia

OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Huawei Mate 20 Pro dostane do vienka batériu, ktorú mu bude konkurencia závidieť

Spoločnosť Huawei je na dobrej ceste, aby sa stala najväčšou manufaktúrou v oblasti výroby smartfónov. Dôkazom toho je aj nedávny úspech spoločnosti kedy sa dostala na 2. pozíciu v počte vyrobených smartfónov za posledný kvartál na úrok amerického Apple-u.

Huawei dobre vie, že ak chce dobiť pomyselný „Olymp“, ktorému vládne technologický gigant Samsung tak musí prinášať také riešenia, ktoré predčia konkurenciu. Posledné týždne sa hovorí, že batéria smartónu Huawei Mate 20 Pro bude mať kapacitu 4200mAh. Viac menej tieto informácie boli len špekuláciami, ktoré sa odvolávali na viacero zákulisných zdrojov. Najnovšie však samotná spoločnosť Huawei potvrdila, že ak chcú uspieť v konkurenčnom boji tak batéria zariadenia nesmie byť menšia ako nájdeme v súčasnej vlajkovej lodi. Inými slovami, spoločnosť Huawei potvrdila, že kapacita batérie v pripravovanom smartfóne Huawei 20 Pro bude minimálne 4000mAh.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo sa týka ostatných špecifikácií tak zákulisím aktuálne kolujú informácie, že telefón bude poháňaný procesorom Kirin 980, ktorému bude sekundovať 6GB RAM128GB úložný priestor.

Smartfón by mal byť predstavený niekedy v rozpätí mesiacov október až november.

Zdroj: PhoneArena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close