Sponzorovaný obsah

Oclean XS – elektrická zubná kefka pre celú rodinu s pokročilými funkciami aktuálne s parádnou cenou

Jedna z najpopulárnejších a cenovo najdostupnejších elektrických kefiek od Oclean prichádza v ďalšej atraktívnej zľave.

Siahni po najmodernejších technológiách a špičkovej efektivite aj v oblasti zubnej hygieny. Kvalitná elektrická zubná kefka už rozhodne nestojí stovky eur a jej kúpa sa rozhodne oplatí. O to viac ak siahneš po overených a technicky vyspelých modeloch, ktoré môžeš využívať nie len ty ale aj ostatní rodinní príslušníci. Takýmto „multifunkčným“ modelom pre celú rodinu, ktorý zároveň ponúka najmodernejšie technológie a funkcionality, je aj obľúbená elektrická kefka Oclean XS. Tá je dostupná v ďalšej zľave priamo prostredníctvom oficiálneho predajcu Oclean. K dispozícii je aj tradičná bezplatná doprava z poľského skladu, vďaka ktorej sa vyhneš zbytočným poplatkom ako clo a DPH!

Oclean XS – moderné technológie a overená kvalita

oclean xs ilustracny
Zdroj: Oclean

Elektrická zubná kefka Oclean XS má za cieľ ponúkať high-end technológie a nové funkcionality za rozumnú cenu. Kefka určite zaujme nadšencov najmodernejších technológií, pričom na svoje si prídu aj milovníci hladkého a minimalistického dizajnu. Silná dizajnová stránka kefky je očividná už pri prvom pohľade, no jej najväčšie prednosti sa, samozrejme, nachádzajú v jej útrobách. Primárne ide o Maglev motorček s až 80 tisíc otáčkami za minútu, ktorý je základom celej kefky.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
oclean xs displej 2
Zdroj: Oclean

Z hľadiska pohonu ide o technologickú špičku. V spojení s overenými DuPont štetinami si vysokofrekvenčný motorček poradí aj s tými najjemnejšími nečistotami. Samotný motorček však exceluje aj po stránke hlučnosti, ktorá je na mimoriadne nízkej úrovni. Hardvér dopĺňa aj netradične veľká batéria poskytujúca výdrž až 60 dní pri bežnom umývaní chrupu. Pre plné nabitie batérie pritom stačí zubnú kefku umiestniť do nabíjacej stanice iba na neskutočné 3 hodiny. Nabíjanie kefky je tak úplnou hračkou a nemusíš naň zbytočne myslieť každý druhý deň.

oclean xs displej
Zdroj: Oclean

Kefka však prináša aj ďalšie vymoženosti, ktoré pri niektorých starších modeloch nenájdeme. Nechýba špičkový integrovaný displej informujúci o aktuálne zvolenom režime, čase umývania či zanedbávaných zónach, ktoré by bolo nutné opätovne dôkladne vyčistiť. Samotnú identifikáciu až 8 zanedbávaných zón má na starosti pokročilý firmvér a 6-osový gyroskop. Novinkou sú aj reakcie kefky na proces umývania v podobe emotikonov, čo možno poteší najmä mladších používateľov.

oclean xs balenie
Zdroj: Oclean

Ako sme už spomínali v úvode, kefka je vhodnou alternatívou aj pre väčšie domácnosti, ktoré by chceli využívať jednu multifunkčnú zubnú kefku. Model Oclean XS ponúka hneď viacero režimov čistenia a intenzity, pričom na svoje si prídu aj používatelia s citlivými alebo krvácajúcimi ďasnami. Z dostupných 5 čistiacich režimov s 5 rôznymi intenzitami si tak vyberú naozaj všetky typy používateľov, od tých najmladších až po najstarších v domácnosti.

Elektrická zubná kefka Oclean XS je momentálne dostupná v bezkonkurenčnej ponuke priamo na oficiálnych stránkach predajcu na platforme Aliexpress.com. S cenovkou 40,80 eur patrí medzi najatraktívnejšie modely na trhu. Ak ťa ponuka zaujala, určite neváhaj využiť bezplatnú dopravu z poľského skladu. Samotná objednávka tak bude doručená expresne rýchlo a zároveň sa vyhneš poplatkom ako clo a DPH.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close