Obľúbená 3D tlačiareň Artillery Sidewinder X2 je opäť dostupná v skvelej zľave so špeciálnym zľavovým kupónom

Súčasťou najnovšej ponuky je aj možnosť rýchlej dodávky z európskeho skladu, čo robí túto príležitosť ešte atraktívnejšou.

artillery sidewinder x2 ilustracny
Zdroj: YouTube (Just Vlad)

Hľadáte perfektnú 3D tlačiareň pre využitie v domácnosti, no z mimoriadne širokej ponuky na trhu si jednoducho nevieš vybrať? Pri výbere domácej 3D tlačiarne sa treba zamerať hneď na niekoľko aspektov. Medzi najkľúčovejšie by však mali patriť jednoduchosť ovládania, ľahká montáž, široká podpora filamentov a samozrejme, rýchla tlač pri ktorej človek nestrávi celé hodiny. V týchto oblastiach vyniká už známa a cenovo dostupná 3D tlačiareň Artillery Sidewinder X2. Tento populárny model by rozhodne nemal ujsť pozornosti žiadneho záujemcu o 3D tlač, ktorý sa chce do sveta tejto hobby zábavky ponoriť.

Táto populárna tlačiareň je totižto opäť dostupná so skvelou zľavou aj na našom trhu. S najnovším cenovým trhákom pritom prichádza priamo samotný výrobca Artillery na svojom oficiálnom e-shope. K dispozícii je nie len luxusný zľavový kupón „50X2ZB“, ale aj expresne rýchle dodanie z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo alebo DPH. Pri objednávke poteší aj darček v podobe 1 kg PLA filamentu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na svoje si prídu skúsení aj úplní začiatočníci

artillery sidewinder x2
Zdroj: Artillery

Artillery Sidewinder X2 sa môže pochváliť množstvom vynikajúcich vlastností, zdedených od svojho predchodcu. Medzi ne patrí napríklad ohromujúci tlačový priestor s rozmermi 300 x 300 x 400 mm, čo je ideálne pre tých, ktorí potrebujú dosť miesta pre svoje veľké domáce projekty. Rýchlosť tlače je kritická pri práci s takýmto veľkým priestorom, a tlačiareň Artillery Sidewinder X2 nesklame ani v tejto oblasti. Tlačiareň sa totižto môže pochváliť tlačovou rýchlosťou až 150 mm/s.

Jednoduché ovládanie a pár minútová inštalácia

artillery sidewinder x2 displej
Zdroj: Artillery, úprava: Vosveteit.sk

Jednoduchá montáž a intuitívne ovládanie sú ďalšie výhody tejto tlačiarne, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Tlačiareň je dodávaná ako DIY stavebnica, ktorá je predmontovaná na 95%. Jej zostavenie tak zvládne aj úplný začiatočník iba za pár minút. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, s kompaktným dotykovým displejom a podporou mnohých softvérových nástrojov pre PC.

Používatelia s viac skúsenosťami určite ocenia prítomnosť ďalších funkcií. Medzi ne patrí vyhrievaná tlačová podložka, extrudér s tryskou o priemere iba 0,4 mm s podporou rôznych tlačových materiálov, viacúrovňové bezpečnostné funkcie a snímače, ako aj extrémne tichý hardware.

Ako sme už uviedli vyššie, 3D tlačiareň Artillery Sidewinder X2 je momentálne k dispozícii za bezkonkurenčnú cenu priamo na oficiálnom e-shope výrobcu. V aktuálnom výpredaji je cena tlačiarne znížená z pôvodných 469 USD na atraktívnych 349 USD. So zľavovým kupónom „50X2ZB“ však zrazíte cenovku tlačiareň ešte o čosi nižšie na skvelých 299 USD. Pri nákupe však nepoteší iba nízka cena tlačiarne, ale aj bezplatná expresne rýchla doprava z EÚ skladu. Výhodou tohto typu dodania však nie je iba rýchlosť doručenia ale aj to, že sa vyhnete ďalším zbytočným poplatkom ako clo alebo DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre