APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Novinky v SKYPE

 V predchádzajúcich dňoch spoločnosť Microsoft priniesla dve novinky v súvislosti so svojou populárnou službou SKYPE.

Prvou novinkou bolo predstavenie úplne novej aplikácie pod názvom Skype Qik. Jedná sa o aplikáciu, kde si používateľ môže kedykoľvek natočiť chvíľkové video a zdieľať ho so svojimi kamarátmi. Skype Qik si od každého používateľa na začiatku vyžiada jeho telefónne číslo a následne mu naňho zašle 4-miestny overovací kód. Po jeho overení sa už používateľovi otvorí samotná aplikácia s možnosťou otvorenia novej konverzácie s priateľmi a natáčanie chvíľkových videí. Nahraté videá v pamäti ostanú po dobu dvoch týždňov a potom sa automaticky vymažú, takže si nemusíte robiť starosti s nedostatkom úložného priestoru. Vymazať ich samozrejme môžete aj hneď.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aplikácie Skype Qik je dostupná v store zdarma.

Druhou novinkou je výrazná aktualizácia aplikácie Skype pre Windows phone. Aj napriek faktu, že Skype už dlhší čas patrí Microsoftu, aplikácia pre Windows phone v porovnaní s ostatnými OS ťahala výrazne za kratší koniec. No po poslednej aktualizácií sa situácia výrazne zmenila v prospech Windows phonu. Verzia 2.24.0.111 prináša:

– Zdieľajte kresby, dávajte fotografiám osobný nádych a komentujte mapy.
– Do Skypeu sa teraz vrátite ešte rýchlejšie.
– Okamžite sa môžete prihlásiť s kontom Microsoft, prípadne môžete využiť flexibilnejšie možnosti a prihlásiť sa s menom v Skype.
– Máte obrazovku s HD rozlíšením? Skype sa teraz predvedie v najžiarivejších farbách.
– Jednoducho začínajte hovory cez Skype z webu a chatu vďaka prístupu k Skypeu z aplikácie tretej strany.

Skype je v store k dispozícií zdarma.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close