SpravodajstvoXiaomi

Nová verzia nadstavby MIUI 10 prinesie tmavý režim takmer do celého systému a systémových aplikácií

Majitelia smartfónov od spoločnosti Xiaomi si budú môcť už čoskoro užiť takmer plnohodnotný tmavý režim na svojich zariadeniach. Veľká zmena sa týka zariadení s nadstavbou MIUI 10, ktorej najnovšia Beta ROM verzia obsahuje tmavý režim pre takmer celý operačný systém, ako aj systémové prvky a aplikácie.

Konečne originálny tmavý režim

xiaomi miui 10 tmavy rezim_opt
Zdroj: Fonearena

Nadstavbu MIUI 10 si doteraz mohli používatelia upraviť iba prostredníctvom špeciálnych aplikácií tretích strán, ktoré ale často smartfón spomaľovali, poprípade fungovali iba na vybrané systémové prvky. Nový originálny tmavý režim bude ale obsiahnutý v takmer všetkých aplikáciách ako Telefón, Kontakty, Správy, Galéria, Kalkulačka, Poznámky, Záznamník obrazovky a Aktualizovanie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tmavý režim by mal byť dostupný aj v ďalších systémových prvkoch, napríklad v notifikačnej ponuke, snímkoch obrazovky, posuvníku hlasitosti, zozname aplikácií. Podporované by ale mali byť aj niektoré aplikácie priamo od výrobcu ako Mi Account, Manage Apps, Dual Apps, Second Space, App Lock, Oprávnenia,Využívanie dát, Enterprise Mode, Quick Ball a Nastavenia SIM karty.

Dostupná bude pre celý svet už čoskoro

Ako sme už spomínali vyššie, nová verzia ROM MIUI 10 je zatiaľ iba v Beta verzii, no medzi používateľov by sa mala dostať už behom niekoľkých týždňov / mesiacov. Aktualizácia by sa mala podľa všetkého dostať do všetkých kútov sveta, čo sú skvelé správy aj pre fanúšikov čínskeho giganta v našich končinách.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Mi)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close