Nová herná pecka Call of Duty: Warzone je dostupná kompletne zadarmo

Herné štúdio Activision uvoľnilo hru Call of Duty: Warzone, ktorá je dostupná pre počítače a herné konzoly. Dostupná je kompletne zadarmo.

Zdroj: Call of Duty (Youtube)

Call Of Duty je značka, ktorá zaujme pozornosť mnohých fanúšikov akčných hier. Ide totiž o jednu z najpopulárnejších sérií hier súčasnosti. O to viac nás teší, že od pondelka je dostupná nová verzia tejto hry, ktorá je dostupná kompletne zadarmo.

Call of Duty: Warezone

Nová verzia Call od Duty: Warezone prináša dva herné módy. Jedným z nich je Battle Royale mód, v rámci ktorého sa ocitnete na hernom poli so 100 a viac hráčmi (maximálne do 150), ktorí majú rovnaký ciel, prežiť ako posledný. V rámci tohto režimu sú hráči rozdelení do dvoch tímov. Aby to bolo fér, tak každý hráč začína s „prázdnymi rukami“, a už je na jeho šikovnosti, ako rýchlo zozbiera potrebné zbrane, muníciu a ďalšiu výbavu, potrebnú na boj, ktorá je náhodne rozmiestnenia po hernom poli. Na konci dňa vyhráva ten tím, ktorému sa podarí eliminovať ten druhý.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
call of duty warzone_3
Zdroj: Call of Duty (Youtube)

Druhý herný režim, takzvaný Plunder, je režimom v rámci ktorého je cieľom získať čo najviac peňazí. Za týmto účelom budete prehľadávať mapu, zneškodňovať ostatných hráčov, a aby to nebolo tak ľahké, tak Vás súperi budú môcť aj okrádať. Cieľom je nazbierať 1-milión dolárov. Ide o režim, ktorý vyžaduje viac tímovej kooperáciu a zvolenie správnej stratégie. Inými slovami, s Vašimi priateľmi si vychutnáte dlhé hodiny zábavy v tomto režime. Ďalšou zaujímavosťou tohto režimu je takzvaný „Gulag“. Vo svojej podstate ide o arénu s hráčmi, ktorí zomreli. V rámci nej budete môcť bojovať o návrat medzi „živých“. Ak v súboji o návrat do hry prehráte, tak Vás spoluhráči budú môcť vykúpiť späť do hry. Tým však oslabíte svoj tím.

Call of Duty Warzone
Zdroj: Call of Duty (Youtube)

Oba herné režimy sa budú odohrávať na jednej veľkej mape s názvom Verdansk, ktorá je kombináciou viacerých populárnych máp zo série predošlých verzií hier. V rámci mapy budete mať dostupný široký sortiment vybavenia, od zbraní, cez automobily až po vrtuľníky.

call of duty warzone_2
Zdroj: Call of Duty (Youtube)

Pre počítače a herné konzoly

Hra je dostupná od 3.10.2020 pre viacero regiónov sveta vrátane toho nášho.  Zahrať si ju budete môcť ako na počítacích, tak aj na herných konzolách Xbox a PlayStation. Čo sa týka dostupnosti pre smartfóny, tak hra pre ne zatiaľ nie je dostupná.

Hru stiahnete priamo zo stránok spoločnosti activision.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre