ANDROIDSpravodajstvo

Nokia 9 bude bez kompromisov delo. Poznáme jej špecifikácie

Nokia, pre mnohých legendárna značka ktorá zažíva v posledných mesiacoch veľký comeback a to aj napriek tomu, že ešte nepredstavila tohtoročnú vlajkovú loď, pravdepodobne prinesie zariadenie ktoré mnohým vybije zrak.

Nedávno sa v benchmarkových testoch objavila Nokia 9, ktorá so svojím skóre 2255 bodov (pre jedno jadro) sa stala najvýkonnejším zariadením na trhu, pričom finále skóre bolo 7770 bodov (test so všetkými jadrami). Najnovší test v rámcu AnTuTu výkonnosť zariadenia opäť potvrdil.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zariadenie bolo opäť testované pod rovnakým kódovým označením TA-1004 čo hovorí o dôveryhodnosti pôvodných informácií. Nokia 9 by mala prísť s displejom, ktorý sa môže pochváliť QHD rozlíšením (2560 x 1440 bodov) s veľkosťou uhlopriečky 5,3“. O výkon by sa mal starať procesor Snapdragon 835, k môžeme  snáď len dodať – základná výbava každej tohtoročnej vlajkovej lode.  Nižšie si môžete pozrieť ďalšie špecifikácie, s ktorými by malo zariadenie prísť na trh.

Zdroj: AnTuTu

Čo hovoríte na výbavu tohto zariadenia? Jediným hendikepom môže byť operačná pamäť, ktorej hodnota je „len“ 4GB. Ostatné parametre vyzerajú byť hodné vlajkovej lode, alebo máte iný názor?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close