Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

NIUBILITY N1 – ideálna mestská kolobežka s dojazdom až 25 km aktuálne s luxusným zľavovým kupónom

Mikromobilita vo väčších mestách v podobe elektrických kolobežiek je stále populárnejšia a najmä cenovo stále atraktívnejšia.

Ideálna mestská elektrická kolobežka so skvelým pomerom kompaktnosť/výkon nemusí stáť zbytočné stovky eur. Elektrickú kolobežku vhodnú na každodenné použitie totižto zoženieš už za menej ako 200 eur. Populárny model Niubility N1 ťa momentálne s kupónom „RTN1“ vyjde už na neodolateľných 190,95 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu bez ďalších poplatkov ako clo a DPH. 

Niubility N1 už za 190,95 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Veľká konkurencia mestských kolobežiek od Xiaomi a KUGOO

Mestská kolobežka Niubility N1 sa radí medzi najdostupnejšie malé elektrické kolobežky, pričom ju rozhodne netreba vopred odpisovať. Napriek svojej nízkej cene však kolobežka poteší aj náročnejších zákazníkov. 

niubility n1 2
Zdroj: TomTop

Stavebným kameňom celej kolobežky Niubility N1 je ľahký no za to robustný hliníkový rám. Vďaka tomu je konštrukcia kolobežky nadpriemerne tuhá, čo podčiarkuje aj nosnosť na úrovni až 120 kg. Keďže ide o kolobežku určenú primárne do mestských podmienok, určite poteší aj jej nízka váha iba 12 kg a skladací dizajn. Pohyb s kolobežkou je tým pádom bezproblémový aj vo vozidlách hromadnej dopravy. 

niubility n1 brzdy
Zdroj: TomTop

Čo sa týka pohonného ústrojenstva, kolobežka je vybavená elektromotorom s výkonom 250W, ktorý je štandardom vo všetkých cenovo dostupných mestských kolobežkách. V spriahnutí so 7,8Ah batériou ponúka maximálnu rýchlosť na úrovni až 25km/h a mestský dojazd v rozpätí od 20km do 25km. V mestských podmienkach tak ide o viac než len postačujúce parametre. 

niubility n1 svetlo
Zdroj: TomTop

Zabudnúť by sme nemali na bezpečnostnú stránku kolobežky. Zadná kotúčová brzda a systém E-ABS na prednom elektromotore sa starajú o ideálnu brzdnú dráhu aj pri núdzovom brzdení. O pohodlie ako aj bezpečnosť sa ďalej starajú aj 8,5-palcové pneumatiky, či predné a zadné LED svietenie aj s brzdovým režimom. Nechýba ani protišmyková podložka, bočný kompaktný stojaník, či LED displej a zvonček priamo na riadidlách. 

Niubility N1 už za 190,95 eur nájdeš na TomTop.com

Elektrickú kolobežku Niubulity N1 už za 190,95 eur s kupónom „RTN1“ momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com. Kolobežka je dodávaná z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov, takže sa nemusíš obávať ani nepríjemností vo forme cla a DPH.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close